Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti belemennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti belemennétek egy támogatós kapcsolatba? Ha a férfi csak nyalni akar, akkor jobban? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor a pénz, vagy az erotika miatt? Vagy mindkettő?

2021. jan. 6. 21:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az a támogatós kapcsolat?
2021. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Pénzt kap,hogy kinyalhassa a pasi.Ergo Qrva😁
2021. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Egy pasival találkozik rendszeresen a lány. Az meg támogatja anyagilag (kereset kiegészités), közben baráti kapcsolat alakul ki. Leveleznek, találkoznak jókat beszélgetnek és az erotika.
2021. jan. 6. 22:01
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Igen benne lennék
2021. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Nekem volt ilyen lány partnerem, csak orál volt, oda vissza, ezért támogattam. Most se bánnám ha találnék ilyen lányt. 41F
2021. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%

Nekem mindig vannak ilyen bnőim. Most 3 éppen. De nem kapkodjuk el.

Én akár egy óráig is elnyalok egy lányt, persze pár perces cigiszünetekkel :-). Aztán én is megkapom a magamét.Utána megint én folytatom.

Nekem abszolút nem gond hogy utána becsúsztatok egy kis zsé-t a farzsebébe, vagy a táskájába. És persze, jól jön neki is a zsé, de nem lennénk együtt már egy éve, ha nem lenne atomjó mindkettőnknek. Ettől még nem k..va egy lány.

Az a k...va, aki bemegy egy lakásba és egymás után fogadja a pasikat.

Azok a nők pedig, akiknek van két-három őket pénzelő pasijuk, na ők az okosk...ák :-)

2021. jan. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Hetente van egy ezzel kapcsolatos szánalmas kérdés. Nem unjátok már? Oké, így juttok nőhöz, pénzzel, sajnálom, hogy másképp nem sikerül, de minek ezt minden héten megkérdezni?
2021. jan. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7es, többféle oka is lehet hogy ilyen módon keres vki nőt. Képzeld nemcsak az, amit te mondtál :)
2021. jan. 7. 08:19
 9/17 anonim ***** válasza:
43%
Aha, persze, nincs idő kapcsolatra, meg ilyen hülye dumák..
2021. jan. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit kötekedsz? :)

Rengeteg oka lehet, csak bele lehet gondolni. Pl valaki nő és csak szórakozni akar kicsit. Vagy idősebb férfi fiatal lányt akar. Vagy épp mozgássérült a pasi. De még lehet számtalan oka.

Ha vki szingli, akkor tényleg hülyeség fizezni.

2021. jan. 7. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!