Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 57 éves férfi mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 57 éves férfi mennyire bírja még a szexet?

Figyelt kérdés
Egy magàra igényes fizikai munkát végző férfira gondolok.
2021. jan. 6. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Ezt nem tudhatod így előre. Ez akkor és ott derül ki. De nyilván nem akkor a tesztoszteron szintje, mint egy 18 évesnek. Szóval legyél megértő :D
2021. jan. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Vagy teljesen jól, vagy kevésbé. Akárcsak egy bármilyen más korú férfi. Bárkinél lehetnek gondok odalent. Nem feltétlen kor kérdése

Nekem van egy kedves ismerősöm, idén lesz 60, aki igen aktív nemi életet él.

2021. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
57 éves egyáltalán nem öreg. Ugyanúgy bírja, mint egy 50 vagy 40 éves. Persze függ ez az adott ember fizikai állapotától, és mennyire kívánja a szexet. Én nagyapám 82 éves korában is prostizott. Viagrával ment neki minden. Olyan fizikai állapotban van, hogy bírja. 78 évesen még a kertet ásta.
2021. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
#3 hagyjuk már, hogy nem számít a kor... nyilván a 82 éves nagyapád ott volt egészségileg erőnlétileg mint egy fiatalabb, meg annyira kívánta az egészet.
2021. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Nagy szórás lehet: van aki még teljesen jól, -- bár nem egy huszonéves szintjén -- működik és van aki már nem.


Ha a magára való igényesség mellett doháhyzik, iszik, stb, akkor már lehet gond.

2021. jan. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

56 vagyok, a párom 40. Minden nap fèl óra, 1 óra szex van. A tesztoszteron szintem átlag feletti, heti 3 szor futok 10, 15 km-t. Egészségesen ètkezem.

Volt osztàlytársak nagyrésze úgy néz ki mint a nagyapám.

Èletmód és genetika kèrdése.

2021. jan. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
semennyire 40 felett már senkinek nem áll fel rendesen a farka inkább keress egy fiatalabb csődört és meg van oldva
2021. jan. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Ejnye, hetes. Én 50 vagyok, párom 30. Sokat és változatosan sexelünk. Ha ránézek a fenekére, már áll. 5 éve együtt vagyunk, és még soha nem mondtam csődöt. Hogy ez meddig tart még ilyen szinten, nem tudom, de érzem, hogy van még pár jó évem. Mások szerint nem nézek ki 40-nél többnek, és nem vagyok gazdag sem. Csak még mindíg szerelmes.😁
2021. jan. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még kúrelnak az emberek?
2021. jan. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha felül vagyok, akkor szédülök.

Ha alul, akkor nyom az asszony.

Ha oldalt, akkor meg nem látom a tévét.

Bírnám én, csak a 110 kilós asszonyt kellene lecserélni két, 55 kilós 30 évesre.

2021. jan. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!