Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki kondizik, tovább bírja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kondizik, tovább bírja a szexet?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni kondizni, és kíváncsi lennék, hogy ez a szexuális teljesítményemet fogja-e pozitívan befolyásolni.
2021. jan. 6. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem!
2021. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2021. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Mire gondolsz, hogy "tovább bírja"? Ha valakinek azért nem megy jól a szex, mert közben a mozgás miatt elfárad, akkor igen, a jobb kondi ott is érződni fog, nem fogy ki a szuszból olyan hamar, ha elkezd kondizni. A kondinak viszont nincs hatása a magömlés idejére, tehát, ha az a gond, hogy hamar elélvezel, akkor a konditól sem fogod "tovább bírni".
2021. jan. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem, de az nem ritka, hogy a szerektől, amit majdnem minden kondizós tol, alig akar felállni. Kicsit vicces, hogy nagy izmos test megvan, de a farok nem akar keményedni.
2021. jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

#4 Lol mekkora agyhalott vagy. Ahhoz, hogy ne álljon fel folyamatosan kell havi szinten 5-600mg tesztot nyomni. Kúra szerűen és értelmesen kell csinálni, vissza állítani mindent...


Kérdező: Fogja befolyásolni az edzés. Bár az edzéstől nem fogsz később elmenni, de fizikálisan jobban bírod. Nem mellesleg az edzés hatására növekszik a szervezetben a tesztoszteron, olyan libidód lesz nem győződ magad kielégíteni :D

2021. jan. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%

5#:

Mi köze van az izmoknak a kondícióhoz (ne tévesszen meg azért mert a nevében benne van), az erekcióhoz vagy a korai magömléshez?

Semmi!

Vagy azt gondolod, hogy a fekvenyomástól olyan kondíciód lesz, hogy vissza tudod tőle tartani az erekciódat, és akár 2 órán keresztül is "reszelhetsz"?

Pffff....

2021. jan. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

5ös

Én nem edzek semennyit, mégsem szoktam elfáradni szex közben, nem az izmaim szabnak gátat annak, hogy egy órát folyamatosan kúrjak. 4 voltam.

2021. jan. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem egeszen ettol fugg
2021. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#6 pont azt írtam, hogy nem fogja befolyásolni a magömlést....!! Csak ugye tudni kéne értelmezni, ja bocs az már nehéz.

Az edzettség viszont befolyásolja az állóképességet, másképp, hogy értsétek. Ha edzel nem lesz 170 a pulzusod 5 perc után, nem kezdesz el levegőért kapkodni és nem azt mondod 10 perc után, hogy elfáradtál. Mint azt ahogy fentebb is írtam:)


# 7 akkor neked jó az allokepesseged :D Nálam is ez van, de világ életemben sportoltam.

2021. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
De az a baj, hogy elélvezés után többet nem áll fel, hiába bírnám én még fizikailag 2 órát... 7 voltam.
2021. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!