Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem élvezem a szexet az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem élvezem a szexet az a barátom hibája?

Figyelt kérdés
Akármikor szexelünk nem élvezem, nem jó és nincs orgazmusom. Nem is igazán szoktam kívánni vele a szexet. Viszont szoktam kívánni a szexet és a maszturbálás nagyobb örömet okoz mint maga a szex a párommal. Mással sem élvezném ? Ő a béna?
2021. jan. 7. 07:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
mondjuk kinyitod a szad, es elmondod mire vagysz, hogy csinalja. ismered egyaltalan a sajat tested?
2021. jan. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
85%

Hogyha tudja, hogy nem jó neked, sokszor szóltál, próbáltad megbeszélni, rávezetni, hogy élveznéd, és ő mégsem figyel rád, akkor igen, az ő hibája.

De ha csak várod a csodát, mint hal a szatyorban, akkor kisanyám, az a te hibád.

2021. jan. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyanazt akartam írni, mint a #12, ha nem próbáltad meg neki mutatni, jelezni, megbeszélni, hogy hogy lenne jó, akkor nem fogja magától tudni, akármilyen jó lenne, egy pasi sem gondolatolvasó. Ha te is és ő is tapasztalatlanok vagytok, akkor hiába vársz valami deus ex machina megoldásra, nem lesz csak úgy magától jobb. Ez nem arról szól, hogy ő béna-e vagy sem, a szex tanulható és fejleszthető dolog, csak kommunikáció kérdése.

Amúgy mással se lesz jobb, ha vele sem beszéled meg mi és hogy jó neked, és ez csakis rajtad áll.

2021. jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!