Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb nők! Miért vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nők! Miért vagytok elutasítóak huszonéves férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 07:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem mindegyikünk elutasító! Viszont sokban függ, hogy 21 vagy 29 éves a huszonéves! 44N
2021. jan. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Mert a huszonéves férfiak nagy többségének fogalma sincs arról, mi az a tisztelet, hogy kéne értelmesen egy nőhöz szólni, és mert a huszonéves férfiak elég nagy százaléka próbálkozik nálunk, no meg amúgy sem vagyunk kötelesek mindenkinek hanyatt dobni magunkat.

Annyira tudtok reklamálni, hogy ilyenek meg olyanok a nők, és válogatunk meg miegymás, de ha meg mindenkinek igent mondanánk, aki próbálkozik, akkor meg büdös r.bancok lennénk. Szóval tökmindegy mit csinálunk, az nektek úgyis büdös.

2021. jan. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

A 2-es mindent leírt.

Annyit még hozzátennék, mivel a nőket nagy részében nem a látvány indít be, így egy fiam korabeli sráctól miért is akarnék bármit?!

Nem érzek rájuk semmilyen késztetést.

Természetesen vannak kivételek, a barátnőm a lányának a barátjára szívesen ráugrana (nem teszi mert a szemében gyereke lehetne, és mert a lánya barátja), mert néha előfordul a rányitás...

És ugye azért intim környezetben, "kiemelkedő látvánnyal" álló, de rejtett szép nagy farokkal meglátni egy más tészta.

Talán mondhatnám, hogy alakalom szüli, de direktben nem érdekelnek.

Számomra a 30-32 fölött kezdődik a férfi, de inkább 35.

2021. jan. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez is emberfüggő.Valamelyik huszonéves agyatlanul nyomul,valamelyik egész normálisan.
2021. jan. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem kel pasi.
2021. jan. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
5# de miért?
2021. jan. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert ferjnel vagyok 😂
2021. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja 😎
2021. jan. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért mert attól, hogy egy nő 30+ vagy 40+ még nem fekszik össze akárkivel. Ugyan úgy fontos nekik, hogy tudj bánni velük mint egy fiatalabbnak. Még akkor is ha egy alkalmas dologról van szó!:)
2021. jan. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok, szeretem a huszonéves fiúkat, ha tudnak bánni egy nővel.

42/N

2021. jan. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!