Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ehhez ti hogy viszonyulnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez ti hogy viszonyulnátok?

Figyelt kérdés

A párommal nagyon jó a kapcsolatunk, és az ünnepek alatt valahogy szóba jött hogy gyerekkorában az anyja sokszor kérte hogy masszírozza őt. De úgy, hogy az anyja simán pucér is volt e közben. Ő ezt természetes dolgokként mesélte nekem de nekem fura volt a szitu meg egyéb dolgok amiket mondott. Nekem az abúzus jutott eszembe, de ha nem így élte meg akkor nem lehet erről szó ugye?

N



2021. jan. 7. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nincs ezzel semmi probléma. Valószínű hogy ha úgy élte volna meg, akkor az kihatna rá valamilyen szinten a kapcsolatára is.
2021. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
van akiknél tök természetes a meztelenkedés családtagok előtt is. milyen "egyéb dolgokat" mondott?
2021. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14%
teljesen természetes engem is sokszor megkértek családtagok hogy masszirozzam őket mindig meztelenül csináltuk ha meg közbe szex lett belőle most jaj istenem ilyenek ezek az ösztönök
2021. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

A múlt már elmúlt, akármi is volt te annyit tehetsz hogy meghallgatod és nem szégyeníted meg akármit is mesél, ha van olyan amit titkolnia lenne inkább érdemes. Ha meg nem akkor is ugyanígy. :)

N

2021. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!