Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám rábeszélni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rábeszélni a pasim, hogy dugjon más nőkkel? 25L

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 13:55
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
68%
Miért akarod ezt?
2021. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Felizgulnék rá. Gyakran elképzelem.
2021. jan. 7. 13:57
 3/36 anonim ***** válasza:
51%
Vezesd rá. Mutass neki lányokat, kérdezd ki a véleményét róluk. Nézegessétek együtt, kinek milyen teste van. Kérdezd, hogy tetszik neki, mit csinálna vele. Verd ki neki rá. Ilyenek.
2021. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
65%
Dugjon velem a pasid 😂
2021. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja, hogy csak én tetszek neki, nem akar mással dugni, csak velem, sosem csalna meg. Kezdem feladni. :( :( :(
2021. jan. 7. 13:58
 6/36 anonim ***** válasza:
47%
beszéld rá a barátnődet hogy jöjjön fel hozzátok elbujik a fuggony mogott ti elkezdtek szexelni barátnőd pedig a felénél kijön a függöny mogul ugy hogy vakargatja a punáját biztos nem fog nemet mondani
2021. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Már küldtem rá barátnőmet, azt mondta neki, hogy nem, szó se lehet róla, pedig jó csaj, az elején majdnem őt szedte össze. Csak a véletlen, hogy én lettem a nyertes, mert a barátnőm elutazott nyaralni a szüleivel a nyáron egy hónapra, én meg addig dumáltam vele.
2021. jan. 7. 14:01
 8/36 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem mondod ki neki kerek perec, hogy te erre izgulsz? :D
2021. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
61%
Ritka, ha egy lány akarja rábeszélni a párját, hogy dugjon egy másik lánnyal. :D Tényleg sok férfi meg szerencsésnek érezné magát ebben a helyzetben. :) Én pasiként imádom, ha a nőmmel csinálja egy másik srác, párszor már megtörtént és szerencsére ő is izgalmasnak találja. :)
2021. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Mondtam, azt mondta biztos ez csak valami idióta teszt, de amúgy se csinálná, most nem tudom azért mondta ezt, mert fél, hogy teszt vagy tényleg ilyen
2021. jan. 7. 14:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!