Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok több pasival inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok több pasival inkább úgy szexelnétek hogy pasitok az egyik fél, vagy pedig akkor mikor épp egyedül vagytok és mindketten alkalmi partnerek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Inkább alkalmiak
2021. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én talán az előbbit választanám, biztonságérzetet adna. De persze csak ha a partneremnek sem lenne ezzel problémája.
2021. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Csakis egyedül és jöhet rám akár 2-3 férfi is! (:
2021. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak alkalmi
2021. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fehér Barbara Kyoko ***** válasza:
Úgy tetszene a dolog nagyon, ha mindegyik fél a párom, és ugyanúgy szeretem ōket. ( Poliamor beállítottságú vagyok, ezért megvan a képességem rá, hogy egynél több emberbe is szerelmes legyek egyszerre.Viszont demiszexuális is vagyok, ezért csak olyannal vágyom a szexre, akibe szerelmes is vagyok, és komolyan kötōdöm.)
márc. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fehér Barbara Kyoko ***** válasza:
Csodálatos dolog lenne egyszerre egyesülni azokkal, akiket szeretek. ❤️
márc. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!