Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti ha megkaptok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti ha megkaptok egy lányt hamar, utána akartok még tőle többet is?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, ki hogy gondolja ezt, főleg férfiak véleménye érdekelne. Velem többször fordult már elő, hogy az ismerkedés korai szakaszában lefeküdtem a másikkal, de nem tapasztaltam azt, hogy emiatt ne akartak volna többet, sőt, volt ami szexkapcsolatnak indult és szerelem lett. Mások szerint viszont igenis várni kell minimum a 3-4. randiig, mert így elveszik a varázsa.
2021. jan. 8. 18:23
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
63%
Na azt a rbancot sem az eszéért vette el a pasija. Hihetetlen hogy egyesek házasodnak rbancokkal. Undorító. :/
2021. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
66%

11

A bulihelyek tele vannak olyan ribikkel akik minden hétvegén mást szopnak le.

30 evesen azoknak is van férjük. Gondolom a férj nem is sejti mekkora ribnc volt a neje. Olyan lànyt is ismerek akik versenyeztek hogy ki tud több pasit leszopni egy buliban. Annak is lesz fèrje ... nyugi.

2021. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező ez az X. Randi nem jó megfogalmazás. Nekem volt olyan lány akivel egy éven keresztül ismerkedtem és csak utána hívtam el randira. Napi szinten beszéltünk ha akkor lefeküdtünk volna (első randi) sem tartottam volna rbancnak hiszen előtte már egy éven keresztül ismerkedtünk...


Viszont volt olyan "csajom" akit egy buliban ismertem meg. Az nap nem volt semmi, de másnap felhívtam, találkoztunk és ő mászott rám. Mondanom sem kell, úriember vagyok, hát megraktam. Aztán találkozgattunk még de sose gondoltam hogy bármi komoly lesz belőle. Három hónapig húzogattam, majd kiderült hogy amúgy mással is ezt csinálja, mellettem is volt más pasija.. szóval ja. Akartam tőle többet. Több menetet. Iszonyat jól szpott. De számomra csak egy jelentéktelen lotyó volt.


Úgyhogy nem a randi száma számít hanem az eltelt idő. Ha mondjuk ismerkedés után két héttel van az első randi és lefekszünk akkor igen, eléggé könnyűvérűnek hinném, és max több szexet akarnék tőle. De ha 5-8 hónap után jön össze csak az első randi de addig folyamatosan beszélünk napi szinten és úgy fekszünk le, akkor azzal semmi bajom nincs.

2021. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
42%
#13 nekem ez teljesen irreális, hogy valakivel totál odavagyunk egymással és ne legyen szex gyorsan. Semmi értelme nem lenne. Sőt. Kicsit komikus is lenne, hogy mindketten égünk attól, hogy hú de klassz a másik és csináljuk már, de nem még nem mert még nem illik.
2021. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj kislány/kisfiú. Nem mondtam hogy kőbe van vésve és csak ez a normális. Ahogy a kérdező is írta bizonyára arra is van esély, hogy szexkapcsolatnak indul valami aztán szerelem lesz belőle, bár ez SZÁMOMRA elég hihetetlen. Csak ellustulás, beletörődés. Ahogy a 10-es is írta, értelmes ember agyán átfut az, hogy ha velem lefekszik egy nap után, akkor biztos mással is megteszi. Könnyűvérű nő meg nem kell egy értelmes embernek értelmes kapcsolatra.


És persze, a kivétel erősíti a szabályokat de ha én vagyok a csajnak a 20. pasija és 2 nap után lefeküdne velem arra gondolnék hogy neki nem is én kellek csak egy farok.

2021. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Szexkapcsolatot az ember olyankor akar, mikor még nincs túl az előzőn, nem fér bele az életébe egy napi kapcsolat stb. De előfordul elég könnyen, főleg ha tetszik és érdekes a másik, hogy elkezdenek kötődni az emberek és ilyenkor könnyen lehet belőle szerelem, még ha furán is hangzik.
2021. jan. 8. 20:03
 17/39 anonim ***** válasza:
24%
Aki beleszeret egy rbancba elég gyenge ember.
2021. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
22%
#15 nekem nem probléma, hogy mással is lefekszik hamar, ha nincs kapcsolatban és ha olyanja van. A probléma a megcsalás. De ez a kettő ez nem kell, hogy összefüggjön.
2021. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Már bocs, de miért r.banc az, aki jól érzi magát azzal, aki tetszik neki?:D A fiúknak szabad? Jó prűd lehetsz.
2021. jan. 8. 20:30
 20/39 anonim ***** válasza:
23%
Igen.
2021. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!