Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti ha megkaptok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti ha megkaptok egy lányt hamar, utána akartok még tőle többet is?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, ki hogy gondolja ezt, főleg férfiak véleménye érdekelne. Velem többször fordult már elő, hogy az ismerkedés korai szakaszában lefeküdtem a másikkal, de nem tapasztaltam azt, hogy emiatt ne akartak volna többet, sőt, volt ami szexkapcsolatnak indult és szerelem lett. Mások szerint viszont igenis várni kell minimum a 3-4. randiig, mert így elveszik a varázsa.
2021. jan. 8. 18:23
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
57%

Az a nő aki hamar szétteszi vagy lesz😮pja a pasit az annyit is ér.

Sajnos az ilyennek is lesz párja, persze úgy hogy eltitkolja a műltját. Nincs azzal baj ha egy lány kiéli magát, csak utána a herceget várja fehér lovon. Ki tud tisztelni és főleg miért is kellene egy olyan nőt akinek két kedves szó vagy pár ital kell hogy térdeljen vagy akiben 30-50 pasi megfordult?

2021. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
40%

A normális, nem ri.banc csajokat ugyanúgy otthagyják. Sőt!...

Mert úgy látszik, az meg unalmas.

Ez se jó, az se jó. Csak a hiszti megy.

2021. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha mostmár csak férfiak írnának..
2021. jan. 8. 20:51
 24/39 anonim ***** válasza:
48%

Na ez a kérdés is átcsapott a szokásos ömlengésbe: az a nő, aki szereti a kötetlen, szabad szexet, csakis aljadék rbnc lehet.


Aztán másnap jön a kétségbeesett kérdés: Miért nem akar kezdeményezni a drága kis barátnőm?

2021. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező. Azt a pasit is semmibe nézem aki megdug 80 nőt és azt a nőt is aki szétteszi a lábát 80 pasinak. Szóval ne okoskodj.


Nincs azzal baj ha valaki dg fűvel-fával csak aztán ne akarják hogy komolyan vegyék.

2021. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Ki beszél 80 nőről/pasiról?.. Szerintem inkább te ne okoskodj, mivel nem az volt a kérdés, hogy ki hány emberrel fekszik le, hanem hogy ha úgy adódik, hogy megkívánják egymást hamar, akkor a férfi CSAK EMIATT meghátrál-e.
2021. jan. 8. 21:43
 27/39 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem meg inkább ne válaszoljon senki. Úgy látom akármilyen normálisan is van megfogalmazva a válasz te csak kötekedsz. Menjél camozni rbanc ott majd kapsz olyan válaszokat amik neked tetszenek.
2021. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Te normális vagy, ember? Te írsz olyanokat, hogy "ne okoskodj". Ki az Isten vagy te, hogy megmondd, hogy mikor reagálhatok a saját kérdésemhez? Rajtad kívül mindenki normálisan válaszolt, csak neked van ennyire alacsony IQ-d. R.bancozd le a nénikédet.
2021. jan. 8. 21:48
 29/39 anonim ***** válasza:
73%

Én férfi vagyok és mint írtam persze nem hátrálok meg, több alkalomra (szexkapcsolatra, ha neked ez a szó jobban tetszik) megtartom, de kizárt hogy hosszútávú kapcsolatra kelljen egy olyan könnyűvérű aki pár nap után szétteszi a lábát...


Értelmes, kifejtett, hosszú válasz volt mégis beoltottál. Szánalmas vagy.

2021. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
38%

#27 itt te vagy aki megborult, mert más szerint nem lesz ezektől feltétlen ribantz egy lány. én tök klassz csajokat ismerek, akik sok pasival voltak.


szerintem sokkal kártékonyabb ez a ribantzozás, mint a szex.

2021. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!