Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti ha megkaptok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti ha megkaptok egy lányt hamar, utána akartok még tőle többet is?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, ki hogy gondolja ezt, főleg férfiak véleménye érdekelne. Velem többször fordult már elő, hogy az ismerkedés korai szakaszában lefeküdtem a másikkal, de nem tapasztaltam azt, hogy emiatt ne akartak volna többet, sőt, volt ami szexkapcsolatnak indult és szerelem lett. Mások szerint viszont igenis várni kell minimum a 3-4. randiig, mert így elveszik a varázsa.
2021. jan. 8. 18:23
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj, de szerintem semmi sértőt nem írtam senkinek. Egy ember kezdett el r.bancozni és arra kérdeztem vissza. Ha az te voltál, akkor megérdemled, ha nem, akkor meg eléggé frusztrált lehetsz, hogy mindent magadra veszel.
2021. jan. 8. 21:52
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

#13

Ámen tesó!🙋

2021. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
A 25-os csak a 19-esre válasz... De látom támadsz mert fáj az igazság... -.-
2021. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem erre nincs egységes válasz, tapasztaltad, hogy voltak, akiknek kellettél többre, itt meg találkozhatsz olyanokkal, akik nem kultiválják az ilyesmit. Nem tudom, mit szeretnél még hallani.
2021. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem valami olyat akar hallani hogy:


"Oh igen, tisztelem és imádom a határozott csajokat akik nem szégyellik a testüket és vágyukat. Persze hogy akarom, feleségül is veszem majd."

2021. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
48%
Komolyan nem értem, minek álszenteskedni és az alapján messzemenő következtetést levonni, ki mikor hajlandó a szexre. Nem hinném, hogy ezen kell múljon egy kapcsolat. Főleg, hogy közös döntés, közös akarat jobb esetben.
2021. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
58%
Ha csak szex a cél akkor alapból nem szoktam sokáig fűzni.
2021. jan. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
28%

Aham...szexet akartok titkon elsősorban, de ha beadja a lány a derekát, akkor ri.banc...

Ha többet akar szex után, akkor meg bejárónőt keres, aki mellett ugyanúgy kufircol majd fűvel fával azután.

2021. jan. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
0%
Ha elég érdekes és vonzó a személyisége, jól érzem magam vele, megvan az intellektuális összhang, simán lehet lépésről lépésre több is.
2021. jan. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!