Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam el a barátomnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátomnak?

Figyelt kérdés

Engem mindig is izgatott/érdekelt a bdsm azon belül a ddlg kapcsolat, es nem tudom hogyan, vagy egyáltalan mikor kéne elmondanom a jelenlegi barátomnak akivel 1 hónapja vagyok együtt, de 3 éve ismerem.

Mindketten 18 évesek vagyunk.


Nektek volt hasonló/ilyen helyzetetek?

Mit tennétek? Illetve mikor és hogyan mondanátok el neki? Vagy esetleg el se mondjam?


Válaszokat előre is köszönöm


18/L


2021. jan. 8. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
hmm, én a helyedben keresnék olyan szexualitásról szóló könyve(ke)t, amiben bsdm technikák is vannak, majd szépen az első oldaltól kezdve együtt végigmennénk az egészen, mindent kipróbálva (ezekben lesz olyan, mint közös fürdés, erotikus masszázs, szexuális játékok); amikor meg odajuttok a BSDM részhez, majd úgyis észreveszi, hogy élvezed.
2021. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Rendelsz aliexpressről valami felsőt meg egy csinos bugyit, felfogod a hajad 2 copfba, egy combfix, aztán nem hiszem, hogy nem tetszene neki. Kezdésnek..
2021. jan. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp mondd el neki idővel, egy jó kapcsolat lényege az, hogy mindent meg tudtok beszélni.


Ha így elsőre kínos erről beszélni, indulj messzebbről. Szex után, nem közvetlen, ha úgy fura, de nem sokkal később kezdj el beszélni arról, milyen volt neked ez a legutóbbi, miket élveztél, és kérdezd meg őt is, mi volt a legjobb pillanat. Így kialakul az a bizalom, hogy mertek egymással a szexről beszélni. Már rávezetheted azzal, hogy kiemeled azokat a részeket, amikben ő kicsit dominánsabb volt (pl beletúrt a hajadba és kicsit meghúzta, lefogott, erőteljesebben jelezte, hogy pózt váltana, stb). Ha gyakrabban csinál majd ilyeneket, akkor nyert ügyed van. :)


Utána elkezdhettek beszélni a fantáziáitokról, akár egy kis alkohol mellett este, hogy oldódjon a hangulat, kereshetsz hozzá kérdéseket neten, főleg angolul rengeteg ilyen van (keress rá pl erre: questions for couples about sex)


Lassan így előjön majd.


Kifejezetten ddlg-re: szerintem a hétköznapi, nem szexuális életben is sok lehetőséged van rá, hogy kipróbáld, hogy veszi, ha kicsit kislányosabban viselkedsz, több gondoskodást, atyáskodást igényelsz. Ha vevő rá, jó vagy :)

2021. jan. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp mondd el neki, vesztenivalód nincs vele, de lehet kiderül őt is érdekli
2021. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!