Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon még szűz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még szűz?

Figyelt kérdés
Ismerek egy csajt, aki már 20, és amúgy szebb az átlagnal (az arca nagyon szép, nőies alakja van pici felesleggel). Abban biztos vagyok, hogy voltak már joparan akik megcsináltak volna, de azt tudni kell, hogy a csajnak nincs önbizalma (pedig elsőre mindneki azt mondaná róla h egy hangos, nem szégyenlős lány) és még SOSEM volt barátja. Eddig gondolkodtam hogy vajon szűz e, de ma láttam hogy van a táskájában egy vibrátor.. Szerintetek van rá esély h szűz?

2021. jan. 9. 22:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Van ra esely, de az is lehet, hogy megvolt mar egy par haverjanak.
2021. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Simán lehet h szűz. Vibrivel csiklózni szoktak
2021. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Többen mondták, hogy szerintük szűz, de ez a vibratoros dolog, én ettől bizonytalanodtam el.
2021. jan. 9. 22:12
 4/19 A kérdező kommentje:
De ez szerintem olyan volt, amit feldugni szoktak
2021. jan. 9. 22:13
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
Függetlenül attól hogy szűz vagy sem, nálam csak akkor van vibrátor ha nődokihoz megyek... szóval szerintem egy nem bizonyitja hogy szűz és az ellenkezőjét sem.
2021. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

De a lányok miért hordanak a táskájukban vibrátort?

Szerintem szűz amúgy azalapján, amiket írtál.

2021. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted az úgy oké hogy másoknak erről beszélsz hogy van egy vibrátora?! Meg hogy szűz?
2021. jan. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ez egy anonim oldal. A haverjaim mondták, hogy szerintük szűz, de annak az az oka h az egyik beprobalkozott nála és nem lett semmi
2021. jan. 9. 23:44
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
A haverjaidra gondolok, és ők adják tovább
2021. jan. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Én még szűz vagyok. Mégis van vibrátorom és dildóm is. Kövér vagyok nem kellek senkinek de ettől még vágyom a szexre. És rendesen fel be is hatolok a dildóval. Szóval ettől még lehet szűz. Bár nem értem miért hordja magával. Ez mondjuk engem is elbizonytalanítana
2021. jan. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!