Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért írjak meg mondják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írjak meg mondják a férfiak a társkeresőkön, hogy komoly kapcsolatot akarnak mikor egyértelműen csak egy alakalmit vagy lazábbat keresnek? Miért tévesztik meg őket?

Figyelt kérdés
2021. jan. 10. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők komolyra vágynak.(Legalábbis többségük)
2021. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Mert ez a beetetés.

Mint mikor látsz egy hirdetést, hogy 999 forinttól cipők, majd mikor odakattintasz, vagy elmész a boltba, akkor 9999 alatt nem találsz semmit.

2021. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De miért kell becsapni a másikat? Ha ugyis tudja, hogy a nő nem megy bele minek húzza az agyát kamuzgatással?
2021. jan. 10. 15:01
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Mert társkeresőzni feltehetően többségében azok a nők mennek, akik nem találnak normális pasit - végső kétségbeesésükben.


Nem akarnak dugó partnert. Tehát a pasiknak hazudni kell, ha a közelébe akarnak férkőzni.

2021. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#3


Simán belemehet a nő, mert azt hiszi, majd komoly lesz.


Aztán a pasi meg lelép.

2021. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért írják ki a gyerekkel rendelkező anyukák hogy ők komolyat keresnek de nem apukát a gyereknek? :D


Na ez pont ugyanolyan.. :)

2021. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért olyan is van aki tényleg tartós kapcsolatot szeretne!
2021. jan. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
sok no igy siman belemegy, mart azt hiszik, hogy ‘komoly’ a dolog es a pasi csak oket kurja. ami nyilvan nem igaz, de hiszekeny, naiv noket lehet igy hulyiteni szex remenyeben bizonyos ideig, mig vegre leesik nekik, h csak at vannak verve. akkor a pasi keres egy ujabb szerencsetlent, persze eszebe sincs a rendes kapcsolat, de ha ezt kozli, a nok 90%-a egybol elhatja a fenebe, es neki egyszerubb igy. undorito dolog, en ezert nem is szoktam elhinni senkinek kb, amig nem bizonyitja be, h tenyleg komolyan gondolja.
2021. jan. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Többre tartom azt a férfit aki inkább közlik korrekten a dolgokat. De most kb 2 hét alatt 4 ilyen férfit is ki fogtam. Lehet azért mert fiatal is vagyok. De az h benyögi h komolyat akar 2 perc múlva meg már pucér képért könyörög az szánalmas. Engem nem tudnak beetetni. Csak az egomnak szar h nem kellek másra akkor csak arra?
2021. jan. 10. 15:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Én komolyat keresek, és úgy is vagyok fent Tinderen. Volt már, hogy közöltem a csajjal, nem tetszik igazán, max. csaj barátnak szeretném, és nem szeretnék lefeküdni vele. Nem vagyunk egyformák. 34/F
2021. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!