Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 srácnak tetszet 33 éves nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 srácnak tetszet 33 éves nő?

Figyelt kérdés
2021. jan. 10. 18:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Mér ne, anno mikor 33 voltam, megismerkedtem és jöttem össze egy 23 évessel, akivel aztán 6 évet voltunk együtt, össze is költöztünk és nem a kor miatt lett vége.

N

2021. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Privátban ezt az üzenet kaptam, múltkor már láttam, h szintén megkapta ezt az üzenetet egy másik ember is itt és ő is kitette:



Hát az a helyzet hogy ez a srác, kb 2 hónapja leszólitott azzal az ürüggyel hogy kell neki gyújtó Már előtte is nézett többször más alkalmakkor.majd jött a busz nézett nem ültem oda hozzá.... Na utána ráirtam hogy bocside nem voltam toppon meghogy akarna e talizni azidőben aztmobdta h ismerkedik egy csajjal kb lerázott nem lett semmi. Volt hogy láttuk egymást de nem köszöntem neki vagy látott de nem néztem rá a plázában ahol dolgozunk.... Majd rámirt a napokban... Hogy miujsag meg miert nem köszönök neki miért nem nézek rá végül arra jutottunk hogy talizhatunk....erre utána másnap ráirok ..hogy mikor lenne alkalmas neki talizni, erre meg irja nekem hogy random ember, msjd jelentkezik... Lehet egy hónap múlva, lehet nem, fingja sincs. Igy irta, na én ezen felhúztam magam, annyit irtam neki hogy oki meg jó. De normális? Ő keresett fel engem.... Mostmeg irja hogy lehet egy hónap múlva akar talizni? Milyen f@szság ez nem?!mondta azt is múltkor hogy van valakije de bonyolult vele, mondom nekem is.... Dehát.... Nemtudom talonba akar tartani vagy mi..... Biztos lenne neki más lány is.... Nem értem meg ezt a bunko stilust sem ahogy fogalmazott legutobb...23 éves a gyerek ugye



..van, ami nm változik

2021. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Minek kell kitenni?
2021. jan. 11. 00:01
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem én tettem ki az üzenetedet, de az eredeti kérdésedre egy igenen vagy nemen kívül mást nem lehet mondani. Maximum esetleg valami általános igazságot vagy ötletet, aminek van jó esetben 1% esélye, hogy hasznos lesz neked. És akkor se lesz semmi köze az igazi problémához, amivel szembenézel.


Ez egy névtelen oldal. Olyannyira névtelen, hogyha privátban ráírsz valakire, már akkor is többet tud rólad, ha csak a felhasználóneved ismeri. Ez alapján akár azonosítható is lehetsz, ha máshol is használod. Tehát nincs semmi értelme titkolózni nyilvánosan és privátban ráírni másokra.


Egyrészt, sokkal többen olvashatják el a helyzetedet, és több tanácsot kaphatsz rá. Tegyük fel, ezt a kérdést látja ezer ember. Hánnyal leveleztél privátban? 10-20 emberrel?


Egyetértek veled, undorító dolog privát üzenetet nyilvánossá tenni. De azzal is egyetértek, aki közzétette, ugyanis ő azt szerette volna, hogy hasznos válaszokat kapj.

2021. jan. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Legjobbak a harmincas csajok! Nekem negyven felett is nagyon tetszenek..
2021. jan. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!