Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csajok miért nem bírják ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért nem bírják ki egy kicsit szex nélkül?

Figyelt kérdés
A barátnőm olyan az ágyban mint valami r*banc, mindenben benne van, mindent próbált már, ő bármikor bárhol spontán képes dugni, de nekem ez nem annyira pálya, én ezt nem csípem, pl nem szeretem a lovaglót, ő imádja. Na mindegy, szóval 3 hónapja nincs szex mert nekem ehhez nincs kedvem, de nem telt el úgy nap hogy ne próbálkozott volna be valamivel, volt hogy úgy jött haza hogy bunda volt rajta és alatta semmi, volt szexi fehérnemű, minden. Ma meg alsógatyában szereltem szekrényt mert melegem volt, ő meg jött oda hogy milyen szexi vagyok és hogy már attól ahogy nézett teljesen nedves meg minden, mikor mondtam neki hogy nem lesz szex teljesen bedurcázott. Komolyan nem lehet egy kicsit kibírni szex nélkül? Miért nem tud leállni?

2021. jan. 10. 19:09
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet hogy aszexuális vagy?
2021. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Én igénylem mindennap,akár többször is.
2021. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért baj az?
2021. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
33%

Ezt én is tapasztaltam. A nők elképesztően szexőrültek. Ami érthetetlen nekem, hiszen elvileg a pasikban több a tesztoszteron.


A volt barátnőm kijelentette, hogy neki az erotikus dolgokhoz mindig(!) van kedve. Az utána lévő meg keveselte a szexet, ami nekem már soknak tűnt... A nők maguk is bevallják, nem bírják sokáig szex nélkül, pl. egy évig a mai nők 90%-a nem bírná.


Nekem ez sok. Nagyon sok. Én ugyanis szeretek olvasni, sétálni, videójátékozni stb. Ha nem dugok minden nap, engem az se érdekel. De a nőket igen. Nekem meg ilyen dugógép nem is kell.

2021. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem veled van a baj. Ne is reméld, hogy nem fog másokkal is dugni. Ha kapcsolatban vagyok nehogy már 3 hónapig ne legyen szex, az azért nem egy " kis idő " ahogy írtad.
2021. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
94%
Azért azt a bunda volt rajta, alatta semmi, úgy ment haza, kihagyhattad volna...ezzel már kicsit túlzásba estél...
2021. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Miért estem túlzásba? Így volt, van bundája, bár csak mű szőrme nem igazi
2021. jan. 10. 19:44
 18/31 anonim ***** válasza:
87%

Hidd el öcsém, ha ebből egy szó is igaz, ezer másik pasi venné át a helyedet, és nem lenne fatökű, mint te.

Neked nem barátnő kell, hanem egy plüssmaci

2021. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
94%
Nem illetek össze szexuális téren, ez ennyi. Neked lehet, hogy sok a heti 4-5, de nekem is ennyi lenne ideális, valakinek meg még kevés is, relatív.
2021. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
70%
Az általánosításról le lehetne szokni. Írhattad volna hogy a barátnőd.
2021. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!