Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, fiúk mitől indultok be?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk mitől indultok be?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokra vagyok kíváncsi amit szerettek ha egy nő csinál/ beindít titeket/ szexinek tartjátok.

Nyilván az orális szexet meg alapból úgy az aktust kivéve kérdezem.

Mondatok amit mondtak, amiket csináltak, viseltek stb.

Írok egy két dolgot hogy lássátok kb milyen dolgokra gondolok.

Nyak csókok, fülbe suttogás, száj harapdálás, akár egy szexi ruhadarab(combcsizma,combfix)

Illetve hogy szeretik a férfiak úgy általánosságban ha egy nő inkább vadabb és pl rátok mászik vagy azt ha húzza az agyatokat és megvárat stb?

Komoly válaszokat várok, köszönöm szépen előre is!:)


(Kicsit fel szeretném dobni a hangulatot, ezért gyűjtök tippeket)



2021. jan. 11. 02:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%
En előző pasimat mindig úgy indítottam be ha miniszoknyát és harisnyát húztam fel és káromkodva, ribisen mondtam hogy mit akarok. 20L
2021. jan. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
97%
Ha combzokni van a nőn. 😍😍😍
2021. jan. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%
Pisiszex, ha pl bepisil a nő, attól kész vagyok. Mondjuk ez egyben nagy átok is!
2021. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%
#9-es meg tudlak érteni! :)
2021. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14%
vegyen fel pelenkát a csaj és kakiljon be
2021. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
97%
Engem az ölelkezés,intimitás érzése hoz hangulatba.Imádom ha közben a partnerem finom érintésekkel játszik a szerszámommal.Szeretem elhúzni az előjátékot,főleg ha a nő reagál az érintéseimre,nem csak fekszik széttett végtagokkal mint egy tengericsillag hanem bújik tekeredik,minden mozdulatával a kapcsolódást keresi.Ha ez nincs meg az nagyon kiábrándító a számomra,szerintem a szexben az összhang a legfontosabb,egymás testbeszédének megértése,mert a szavak is nagyon izgatóak de a testünkkel,mozdulatainkkal kommunikálunk elsősorban.Amikor nyalom a csiklóját akkor imádom nézni a hasát,mellkasát közben,egyszerre látni és érezni ahogy egyre jobb neki,az nagyon izgató a számomra.Ha a combjaival rászorít az arcomra,közben a kezével a fejemet szorítja a szentélyéhez miközben könyörög hogy abba ne hagyjam,na attól majd szétszakad a farkam.Aktusnál a misszionárius póz nálam amiatt izgató mert abban van a legtöbb intimitás lehetősége.El tudok merülni a szemeiben ha éppen nyitva vannak neki,csókolgathatom a fülét,nyakát,ajkait,nézhetem,simogathatom a ringatózó melleit,a kezem letévedhet a combjáig is közben.Közben játszhatok a csípőmmel ,különböző szögekből,vagy körözve tolhatom belé a farkamat,először finoman majd egyre vadabbul.Imádom ha ilyenkor teljesen magához szorít,a fülcimpámat apró,gyors csókokkal izgatja miközben vadul csattogok a punciján.Ha tudja használni a hüvelyizmait közben az maga a mennyország a fa.zomnak.Ha ő van felül akkor gyakran szinte teljesen rámhasalva mozog,az hasonlóan jó,csak itt még pluszban őrjítő a látvány amikor a karjaira támaszkodik és láthatom a nagy melleit ahogyan lógnak felém.Amikor hátulról csinálom akkor a látvány indít be leginkább,ebben az a legizgatóbb számomra amikor a mellkasával ráfekszik az ágyra,miközben látom a gyönyörű hatalmas melleket a lepedőhöz nyomódva.Közben a kezével hátranyúlva az én kezemet keresve tudatja ,hogy itt van velem,én kellek neki, engem akar.Amikor én kapom a franciát akkor azt úgy szeretem ha nagyon finoman,érzékien csinálja,használja a kezét is közben.Szóval nem ilyen gépies bólogatómadár módon,hanem elmerülve a kényeztetésben.Izgató amikor a zacskómat csókolgatja,a nyelvével köröz rajta,miközben a kezével tartja a farkam.Nem bukik rá egyből,hanem húzza az agyamat,Végigsimítja a rudamat a nyelvével többször egymás után.Amikor végre a szájába veszi és csak tartja miközben rám néz a nagy szemeivel az őrjítő tud lenni.Ha jól használja a nyelvét közben és a fitymafékem körül izgat akkor nagyon hamar ki tud végezni,szóval ezzel csak óvatosan.Lehetne erről sokat írni mert annyiféleképpen lehet jó a szex,nem csak két-három póz van,rengeteg apró dolog van ami feltüzeli a vágyat az emberben,de a lényeget,hogy engem mi indít be azt hiszem leírtam.Intimitás,látvány,érzetek meg hát maga a nagybetűs NŐ.
2021. jan. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
30%
Ha nincs 120-as melled akkor semmire
2021. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
belly punch
2021. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha telt ajkú és kissé kinyitja erotikusan a száját.
2021. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nem kissé, nagyon!!! :O
2021. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!