Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan hogy puncit nyaltat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy puncit nyaltatok és "valamilyen" szagú volt? Mi számíthat normálnak és mi kellemetlennek?

Figyelt kérdés

Hogy reagáltatok? Csináltátok tovább hogy ne legyen kellemetlen a csajnak?

Nekem több ilyen esetem volt, de sosem szóltam. Volt hogy testszag, vizeletszag, vagy belülről savanyú szag volt.



2021. jan. 11. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Igen, valamilyen szagú a punci, sőt íze is van. A szex alapvetően egy undorító dolog és az emberek nagy része nem 16 éves, szőrtelen, csupaszbőrű, rózsaillatú tini.
2021. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Igen volt. Kinyaltam és mivel kapcsolatban voltunk, utána elmondtam, hogy szeretem, szeretem nyalni de kellemetlen volt most a szaga.

Elment orvoshoz, kapott kenőcsöt, meft kiderült fertőzés volt. Ennyi. Utána semmi több nem lett

2021. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Volt igen. aki ötnél többször nyalt puncit valószinű találkozott ezzel a problémával. Ha tiszta frissen mosott akkor szeretek adig nyalakodni benne ameddig a lány nem kéri h elég lesz. Van h izzadt, enyhén pisi izű-szagú de ha nem zavar akkor nyalhatod tovább. Nyaltam már be olyannak is a nagy lenület hevében hogy azt hittem elhányom magam. Beletoltam a fejem és megforult az ebéd a gyomromban. ráköptem, megpiszkáltam az ujjammal és mondtam h inkább szopjon le, most nincs kedvem szex elött nyalni
2021. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
mérsékelt pisiszag, és szóltam, hogy most nem az igazi odalent, folytassuk másképp. és úgy is volt, hogy én kaptam ilyen visszajelzést. nem értem, egyeseknek miért akarnak ilyentől lélekben összeomolni. emberek vagyunk, előfordul.
2021. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Pfujj milyen nőket nyaltatok eddig. Kitörölni se tudják magukat wc után rendesen. Csak tudnám akkor mi a f*sznak találták ki a nedves intimtörlőkendőt.
2021. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Te a nedves törlő vegyianyagát akarod nyalni, h nunit nyalsz, utolsó?

Én százszor inkább kinyalok egy pisi ízű/ illatú puncit, mint egy nedvestörlővrl megtörölt vegyszereset...

2021. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Persze, végül is a szappan is vegyszer, mosakodni sem kell akkor, igaz?
2021. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A tiszta semleges illatot szeretem alapvetően. De volt hogy a punciszőrnek pisiszaga volt, ennek ellenére kinyaltam, mert jó volt, hogy épp egy pin@ van előttem.. s a csaj is tetszett.
2021. jan. 11. 16:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Előbb fogsz te elhúzni innen.
2021. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy Rita vagyok.
2021. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!