Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők/Férfiak kinek jön be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Férfiak kinek jön be a kar és csukló fétish? Volt már ilyen partneretek? Nektek ez mennyire tetszett vagy mi az, ami nem tetszett? Ki hogyan éli ezt meg akinek ilyen fétishe van? :)

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:

a magam részéről rajongok a kezekért és a karokért

nekem nagy örömet okoz, a partnereket eddig nem zavarta

2021. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt egy pasim aki a csuklómat puszilgatta állandóan.
2021. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Te miket szeretsz?
2021. jan. 11. 17:35
 4/7 A kérdező kommentje:

#2 es ez tetszett neked?

Mast nem csinalt csak puszilgatta? :)

2021. jan. 11. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

csókolgatni, simogatni, ujjakat finoman a számba venni

semmi extra

2021. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok. Általában tetszik a lányoknak a karom és kézfejem. Volt már, aki "gyanúsan" sokat simizte az alkarom csukló közeli részét (főként) és nézte is. Szerintem bejött neki hogy eres az egész (al)karom+kézfejem, és szőrös (főleg ott csuklónál).


Én magam részéről a lányoknak mindenét szívesen végigjárom. Lenyűgöz a női test (egészben, és ninden finom részlet külön-külön is)

2021. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon izgató tud lenni, fogni, tartani egy vékony női csuklót. Nagyon jó érzés.. Még a fogása is tökéletes ❤
2021. jan. 11. 20:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!