Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok ha a csaj (a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a csaj (a sokadik) randin elmondaná hogy ő 20 évesen veszítette el?

Figyelt kérdés
Én kérdeztem, mert nem szeretek tapasztalatlan lányokkal kezdeni, de 4 év szexuális élet, ez alatt 2 pasival (mindkettő 1 évnél hosszabb kapcsolat) nem a tapasztaltságról árulkodik, nem? Nem lehet valami vad az ágyban a csajszi. Őszintén én hanyagolnám őt, ti mit gondoltok?

2021. jan. 11. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hogy hülye vagy :D
2021. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Én örülnék, hogy végre nem egy csatakrva mint az átlag.

Amúgy meg azok a nők sokkal jobbak az ágyban tapasztalatom szerint akiknek több hosszabb kapcsolatuk volt és nem szinte csak egyéjszakások. Orálban biztos sokkal jobbak.

2021. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez most ilyen fordított szemszögből felrakott kérdés?


Van ami van, ezt dobta a gép de normális pasi ezért nem fog egy csajt lekoptatni. Szerintem ha valaki túl sok exel rendelkezik, esetleg túl régóta űzi az ipart a pasik számára sokkal taszítóbb.

Az meg hogy mennyi ideje és hány pasival csinálja nincs igazán összefüggésben azzal, hogy mennyire aktív az ágyban.

2021. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Én is 20 évesen veszítettem el, egy komoly kapcsolatban. Mas nem is volt. Most ujra szingli vagyok 22 évesen. Ha valaki emiatt lekoptatna, csak orulnek neki. Fontos a szex, de nem az alapja mindennek. Amugyis kell ido meg ket ember osszecsiszolodik az agyban.
2021. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha 18- alatti, akkor hatarozottan zavarna!
2021. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

És akkor még azt se feledjük, hogy mindegy, milyen kaliberű nőt keresel vagy hogy te milyen távon gondolkozol, de szerintem egy hosszútávú kapcsolatban sokkal több esélye van az embernek kipróbálnia különböző dolgokat, megismerni a másik nem viselkedését és önmagát is.

Ismerek olyat,aki 2 hosszútávú kapcsolatban olyan egyedi, sokszínű és egyszerűen szuper szexuális életet fejlesztett ki a partnereivel, amit az előtte lévő rövidebbekből sosem tanulhatott volna meg. Rövid távon kevesebb alkalmad van kibontakozni, és ott talán a bizalom sincs meg hozzá. Szerintem a tapasztaltság alapból a hosszútávú stratégiát alkalmazó embereknél keresendőbb.

2021. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

most az korai neked vagy kesoi? 4 ev szexualis elettel es allando partnerekkel is lehet tapasztalt az illeto, attol nem lesz valaki jo az agyban, hogy 14 eves kora ota fuvel-faval szexelget. sot, altalanban az ilyen nagy ‘szexelos’ nok szoktak ugy fekudni, mint egy darab fa.

szoval ha neked 4 ev keves es 20 eves korban elvesztett szuzesseg kesoi, akkor keress inkabb valami falu e ibancat, aki altalanos iskolai matek ora helyett fiukat szopdosott a wc-ben.

2021. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A taapaztalatot nem az évek és a partnerek száma adja meg, hanem az egyenes, nyílt kommunikáció okozta oromszerzesi kísérletek adott partnerrel. Jézus, mekkora gyökér vagy.
2021. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14%

Nem vagyok kíváncsi rá és nem kérdeztem. Randi közepén hagynám ott.

35F

2021. jan. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!