Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sajnos hatalmas az egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos hatalmas az egyik mandulàm, akkora, hogy ha mélytorkozni szeretnék és hozzàér, egyből hànyingeren lesz.Tudnàtok ötleteket adni, hogy hogy lehet esetleg leküzdeni ezt a hànyingert? 18/L a baràtom 21/F

Figyelt kérdés
A baràtom szerint nagyon jól csinálom, de mégis sokszor megkér, hogy menjek mélyre, csak pàr mp-ig bìrom a mandulàm miatt.szeretném őt ilyen módon is boldoggà tenni, és remélem erre nem csak az a megoldàs , hogy kivetetem a mandulàmat:c

2021. jan. 11. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Vetesd ki...
2021. jan. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
A hatalmas mandula nagyobb gondot is jelenthet annál, hogy nem tudod a barátod fszát tövig benyelni! Orvosnál voltál már vele?
2021. jan. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Dobd ki a pasit. Ha nem tetszik neki az ahogy csinálod úgy is meg fog csalni. Elmegy máshová sz_patni. Ezt akadályozd meg azzal hogy szakítasz vele. Vagy vetesd ki a mandulád. Nekem 23 évig nem volt vele semmi bajom 24 éves koromra már havonta voltam beteg. Kivetettem (másfél éve) és azóta semmi bajom.
2021. jan. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Vetesd ki, húzasd ki a fogaidat is hogy ne dörzsölje. Aztàn tágitsd a torkod úgy hogy egy rúd párizsit minden este letolsz rajta.

Idiótàk.

2021. jan. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Természetesen màs gondjaim is akadtak a mandulàmmal, többször fàj/ gyullad be. Volt róla szó, hogy kivetetem, de eddig még nem vitt rà a lélek kicsit tartok tőle
2021. jan. 12. 00:35
 6/12 A kérdező kommentje:
Màr màsfél éve együtt vagyunk,nagyon szeret,sosem csalna meg.Sosem mondta hogy nem tetszik neki, sőt mindig hangsúlyozza hogy milyen ügyes vagyok, de közbe mégis többször van hogy kéri vagy esetleg lenyomja a fejemet jobban..
2021. jan. 12. 00:41
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Mi vagy te? Egy szexrabszolga? Nem veszed észre magad? Nulla a tartásod.
2021. jan. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez undorító... Ha szeret nem nyomja a fejed úgy hogy neked rossz legyen és nem stresszel vele miért nem mész mélyebbre. Velem egyszer csináljon ilyet valaki. Ott hányom telibe és rúgom ki az ajtón meztelenül. 12 évesen jobb lett volna ha nem kezdel szexelni.
2021. jan. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem a hányingert kell leküzdeni. Felejtsd el a mélytorkozást, ennyire egyszerű az egész. Anélkül bőven meg lehet lenni.
2021. jan. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Összefújt a szél ide pár prűd embert.

Nem kell tökéletesnek lennie. Tehát nem az a cél, hogy rongybabaként, könnyen menjen, hanem, hogy csináld. Tehát csináld tovább, a párod meg hagy nyomja, pont a kis közdelem is a lényege ennek. :)

2021. jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!