Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal férfiak, nektek mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal férfiak, nektek mennyire lenne probléma ha a barátnőtöket először csak sötétben vetkőztethetnétek le?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22 vagyok és szűz, nyugodtan vessetek meg, de mostanra lett olyan kapcsolatom amiben szívesen elveszíteném. Szóval a barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, eddig trikó, és fehérnemű volt az ameddig le mertem előtte vetkőzni, viszont az érintése nagyon jól esik és kellemes érzés (nem tudom leírni). Őszintén, szeretném arra megkérni hogy először csak sötétben, vagy nagyon nagyon félhomályban vetkőztessen le, csak nem tudom hogy ez mennyire kivitelezhető, vagy mit gondoltok!? Én már rég láttam őt meztelenül és kézzel ki is elégítettem már, szájjal pedig csak próbáltam. Szóval csak lépésről lépésre, de szerintem haladok. Mi a véleményetek?

Azt elfelejtettem írni hogy ő 26 és volt már 3 komolyabb kapcsolata.



2021. jan. 11. 23:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha a barátnőmnek ezkellene nemlenne vele semmi problémám
2021. jan. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy éjjel nem válaszoltam, az orál miattam nem ment, azért nem hiszem hogy van aki az első 3 alkalom egyikén már elélveztette a pasit.
2021. jan. 12. 07:10
 13/24 anonim ***** válasza:
95%
Első alkalommal biztos hogy nem lenne probléma, egyébként én úgy általában is jobban szeretem félhomályban, mint világosban.
2021. jan. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
43%
Nekem nagyon nagy probléma lenne. Hadd lássam már a barátnőmet, főleg 3 hónap után. Ki sem bírnék ennyi időt hogy ne lássam. 24f
2021. jan. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
66%
Eléggé... A tested kelleni fog neki ez tuti. Ne szégyenlősködj!
2021. jan. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
86%

Biztos lehetsz benne, hogy a párod szépnek tart, máskülönben nem lenne veled. A szégyenlősséged egy berögzült fals önkép eredménye. Próbálj dolgozni a gátlásod feloldásán.


Ha ez az állapot megmaradna, akkor nekem probléma lenne. A párom legalább előttem ne takargassa már magát. Én alapvetően szépnek találom a nőket, és számomra az a vonzó, ha egy nő jól érzi magát a testében, és azt büszkén felvállalja, ahelyett, hogy kényszeresen takargatná mások előtt.

2021. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
71%

Az utolsó pár hozzászólással értek egyet. Ha világosban csináljátok és kicsit rá is játszik a szégyenlősségre, még izgató is, de állandóan az van, hogy tényleg szégyenlős a lány, csak sötétben, homályban szex, az megöli az intimitást. Tapasztalatból modnom (sajnos).

A férfinak kell a látvány is.

És ha már egyszer elvileg csak egy csajjal van, akkor abból meg lásson mindent.

Amikor nekem ilyen lelki sérült barátnőm volt, hogy sosem merte felvállalni magát, már a szeretőn gondolkodtam, mert nem hittem el, hogy nem lehet egy jót bаszni, ha minden más a kapcsolatban rendben van.

2021. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
A félhomály az szerintem pont hogy nem öli meg az intimitást. Az a látvány szerintem pont elég arra, hogy felizgasson. Legalábbis engem.
2021. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként is azt írta hogy csak az első, vagy az első pár alkalommal. Nem tudom hogy ki az aki ezt nem bírja ki.
2021. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
35%
Kérdés, hogy miért is kéne kibírni? Egy olyan nő, aki ilyen szinten szégyenlős, hogy a saját pasija előtt sem dobja le a felsőt, az az élet más területein is tele lehet gátlásokkal. Szerencsétlen fiú nem azért csapta neki honapokig a szelet, mert csúnyának tartja a kérdezőt.
2021. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!