Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal férfiak, nektek mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal férfiak, nektek mennyire lenne probléma ha a barátnőtöket először csak sötétben vetkőztethetnétek le?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22 vagyok és szűz, nyugodtan vessetek meg, de mostanra lett olyan kapcsolatom amiben szívesen elveszíteném. Szóval a barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, eddig trikó, és fehérnemű volt az ameddig le mertem előtte vetkőzni, viszont az érintése nagyon jól esik és kellemes érzés (nem tudom leírni). Őszintén, szeretném arra megkérni hogy először csak sötétben, vagy nagyon nagyon félhomályban vetkőztessen le, csak nem tudom hogy ez mennyire kivitelezhető, vagy mit gondoltok!? Én már rég láttam őt meztelenül és kézzel ki is elégítettem már, szájjal pedig csak próbáltam. Szóval csak lépésről lépésre, de szerintem haladok. Mi a véleményetek?

Azt elfelejtettem írni hogy ő 26 és volt már 3 komolyabb kapcsolata.



2021. jan. 11. 23:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
57%
Melyik fax törölteti a válaszokat? Mondtam, hogy nem okozna gondot. Hamar feloldanám a gátlásaidat és utána már fényes nappal is keményen pumpálnálak. 🙂
2021. jan. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
10-eske, te miért és melyik beírást pocskondiázod ?
2021. jan. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Oldfire ***** válasza:
Önmagában nincs azzal baj,ha az első alkalmat sötétben csináljátok, de ne felejtsd el, minden férfi szereti nézni a párját ruha nélkül. Nyugi, már van elképzelése milyen lehetsz meztelenül. Engedd csak meg neki, hogy gyönyörködjön benned.
2022. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2022. szept. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!