Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetséges megerőszakol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges megerőszakolni valakit?

Figyelt kérdés

Folyton hallani a médiában, hogy valakit megerőszakoltak.


Nem tudom elképzelni, hogy ez hogy lehetséges, ha a nő védekezik.


A barátnőmmel kölcsönös szeretetben is odafigyelésre van szükség, hogy elég nedves legyen és utána még be is kell találni a lyukba.


Volt olyan barátnőm, aki nem tudott rendesen nedvesedni, onnan tudom, hogy szárazon szörnyű a szex. Na most ha valakit megtámadnak, garantáltan nem lesz felizgult állapotban, akkor szárazon még egy kisujj se fér bele. Akkor a férfi, aki erőszak tevő, hogyan tudja élvezni a szexet? Vagy egy üveg sikositoval járkál? Egyáltalán hogyan találja el a lyukat és hogy tudja betenni? Ezer meg egy kérdésem merül fel, egyszerűen nem tudom elképzelni egy ilyennek a lefolyását. Mennyi ideig tart általában? Hogy nem csúszik ki a penisz egy rángatózó nőből? Miért nem lankad le az erőszaktevő pénisze a stressztől?


Van valaki, aki ezeket el tudná nekem magyarázni? Csak szeretném érteni.


Köszönöm.


2021. jan. 12. 01:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon gyereknek tűnsz a kérdésed alapján, vagy tájékozatlannak.

Én őgy írok, hogy már többször próbáltak megerőszakolni (egyszer 11 éves korom környékén, egyszer pedig 19 éves korom környékén).

Mindkét esetben harcoltam, ameddig tudtam, de voltak pillanatok, amikor olyan fáradság, tehetetlenség érzés kerített magába... A férfiak erősebbek, hiába állítunk mást.

Ezenkívül, ha a férfi még meg is üti a nőt, a nő elkábulhat, vagy egyszerűen nem ellenkezik, hogy ne kapjon több verést.


A nedvességet illetően: először lehet száraz a hüvely, de ha beleerőltetsz egy farkat, az bár fáj a nőnek, elkezd nedvesedni. Ez egy védekezési mechanizmus, hogy minél kevesebb kár érje a hüvely (sőt, még orgazmusa is lehet a nőnek az erős ingerek miatt, de ez nem jelenti azt, hogy akarta, vagy élvezte volna).


Az, hogy az erőszaktevő hogyan élvezi a szexet vagy miért nem lankad le...

Valószínűleg az adrenalin és hatalomérzet miatt.

De nem minden erőszak történik a pénisz behatolása által. Lehet kézzel vagy tárgyakkal is erőszakot elkövetni.

2021. jan. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Én nemi erőszak áldozata voltam még kiskamasz koromban.

A hüvely ilyenkor automatikusan nedvesedni kezd. Nem úgy, mint egy normál szeretkezés közben, de a hüvely amúgy sem száraz soha.

A nő csak addig rángatózik és ellenkezik, amíg nem kap néhány istentelen nagy ütést, azután már nem próbál védekezni.

Az erőszaktevő éppen azt élvezi, hogy fájdalmat, szenvedést okoz, és hogy leigázhat valakit.

Nem tudom mennyi ideig tartott. Nekem egy örökkévalóságnak tűnt.

2021. jan. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

én pl már akkor van hogy lelankadok, ha azt érzem, hogy a barátnőm nincs ott teljesen fejben vagy nem élvezi annyira. akkor egy erőszaktevőnek nem fontos a visszajelzés a nő részéről, hogy jól csinálja?


23 éves vagyok, gyereknek nem mondanám magamat. Erről a hüvelynedvesedésről nem tudtam, azt hittem kell előjáték ahhoz, hogy nedves legyen. az pedig szörnyű, hogy még meg is ütik a nőt, azt hittem csak legfogják valahogy a kezeit. Szörnyű, hogy valakit nem az izgat fel, hogy valakinek örömet okoz, hanem az, hogy fájdalmat. Nagyon sajnálom, hogy át kellett esnetek ezen a dolgon.

2021. jan. 12. 01:38
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Igen, az erőszaktevő tojik arra, hogy jól csinálja-e.

Egy a lényeg számára, hogy ő élvezze azt, hogy valakin uralkodik.

2021. jan. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Az erőszak nem csak a szexről szól az elkövetőknél, hanem a hatalomról is.

A test természetes reakciója a nedvesedés a sérülések miatt.

Ha a nő kap pár pofont , vagy fegyvert fognak rá, nem mer ellenkezni, és persze kábult, eszméletlen is lehet, vagy mert lecsapják, vagy mert pl drogot adtak neki.

Olyan szer is van, ami ideiglenesen az egész testet lebénítja, miközben az ember magánál van és mindent érez. Az egyik legjobb férfi barátomat 21 évesen így erőszakolták meg. Valaki elkapta éjjel, mikor egy baráti összejövetel után ment haza. Hátulról a nyakában egy szúrást érzett, miközben a száját befogták, aztán mozdulni se tudott. Behúzták egy lépcsőházba, és ott a földön történt. Mindent érzett.... Se mozogni, se kiáltani nem tudott. Napokig vérzett utána szegény, évekig rémálmai voltak, ágyba vizelt éjszakánként, járt terápiára.

Ma már úgy ahogy túljutott rajta, boldog házasságban él a feleségével.

2021. jan. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
borzalmas ezeket a történeteket olvasni
2021. jan. 12. 02:32
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Pedig tényleg nagyon gyerekesnek tűnsz az írásod alapjan
2021. jan. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Engem is megerőszakoltak 14 évesen. Hárman voltak, kicsit idősebb fiúk. Lefogtak, esélyem se volt igazán védekezni. Nagyon fájt, hámsérülés is volt. Szűz voltam, véreztem is. Elítélték őket.
2021. jan. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Egy kicsit azért ilyeszto ilyen kérdést olvasni. Puhatolozol itt óvatosan, előadva, hogy fogalmad sincs a dolgokról. Ha vkiben ilyen kérdés felmerül az már nekem gyanús.
2021. jan. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
sajnos én is csak tapasztalatból tudok beszélni, a férfiak akik eröszakolnak azoknak mindegy hogy fájdalmat érzel-e vagy nem, söt sok szadista van köztük akik úgy csinálják hogy nagyon fájon neked. Mindegy hogy kislány vagy felnött az áldozat. Egy eröszakolásnál általában bevérzik a hüvely és ez által jobban csuszik.
2021. jan. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!