Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők Ti mit tennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Ismerkedtek egy pasival és minden sínen van, jól alakultak a randik stb. Lényegében minden megvan amit egy pasitól akarnál de mikor szexre kerül a sor kiderülne, hogy nagyon nagy és vastag a pénisze (23 cm)..


Ebben az esetben mit tennétek? Ott hagynátok emiatt az adott személyt vagy adnátok neki egy esélyt?


Köszönöm a válaszokat!


(Igen a kérdésben szereplő személy én lennék.. Csak azért tettem fel ezt a kérdést mert velem már kétszer esett meg, hogy emiatt tettek lapátra és érdekelne, hogy csak “rossz” lányokat fogtam ki vagy tényleg erre számítsak ezek után..)



2021. jan. 12. 08:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
örölnék neki:)
2021. jan. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
33%
Nekem 3 centivel kisebb, tehát 20 centis csak de én sem találok állandó partnert :)
2021. jan. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Én bizony otthagynám.
2021. jan. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Velem már történt ilyesmi.

És otthagytam a hapsit. Hiába klappol minden más, ha az én cipőm 36-os, az ő lába meg 42-es...

2021. jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha pl. megbeszélitek, hogy nem rakod be tövig, hanem kitapasztaljátok neki meddig jó, akkor szerintem ezt is meg lehet beszélni. Ha látja, hogy figyelsz rá, nem akarsz neki fájdalmat okozni, akkor nyilván nagyobb eséllyel fog hajlani arra, hogy veled maradjon.
2021. jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Ekkora mérettel már nekem sem élvezetes a szex
2021. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon örülnék neki, mindig is ki akartam próbálni egy ekkora méretet! 😜
2021. jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem látom a problémát. Ha olyan helyzetbe kerültünk, hogy ez "kiderült", az nem véletlen. Olyan nincs, hogy emiatt kereket oldjak, tud ám ez bitang jó is lenni, ha értjük a dolgunkat.
2021. jan. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%

Létezik erre olyan eszköz, amivel le lehet rövidíteni, szexshopban kapható.

De pl. tekerj rá egy összecsavart törülközőt.

2021. jan. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem hagynám ott a farok mérete miatt
2021. jan. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!