Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez most mi is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi is volt a két csaj között?

Figyelt kérdés

Az történt hogy nővérem meg az egyik új "barátnője" a pasikról beszélgettek, aztán amikor meghallottam beszóltam nekik hogy ha ennyire ráérnek meg úgy sincs most senkijük mért nem leszbiznek inkább?Erre a nővérem barátnője ráütött egyet a nővérem seggére (de elég nagyot a hangjából ítélve) rávágta hogy majd ő úgy elfenekelné a nővéremet ha ilyet akarna, hogy egy hétig csak remegne az a nagy feneke ha ilyet akarna, aztán tulajdonképpen őt ki is nyalhatná ha nem lenne más, de ő biztos nem nyalná ki a nővéremet soha.A nővérem aki meg egy elég nagyhangú harcias csaj csak (dörzsölte a fenekét) annyit mondott, hogy hát akkor ezt inkább kihagynám. Amúgy egyik sem leszbi.Sőt a nővérem kimondottan utálja is a leszbiket.

De azt nem értem hogy a nővérem mért ütött vagy szólt vissza ennek a csajnak?

Mért hagyta hogy ekkorát csapjon a seggére? (látszott rajta hogy fájt neki})



2021. jan. 12. 11:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
A csajok nyitottabbak az ilyesmire.
2021. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1

Mire nyitottabbak?

2021. jan. 12. 11:34
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Szórakoztak kicsit a nővéred "hülye nyomi öccsével" aki most erre fog recsizni :D
2021. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3

Nem erre fogok nyugi, biztos nem volt annyira szórakoztató a nővéremnek hogy ekkorát csaptak a seggére.

2021. jan. 12. 11:37
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Én is szoktam csapkodni a barátnőim fenekét, de nem vagyok leszbikus. Ennyi erővel miért nézek rá a pénztáros nőre, ha nem azért, mert ki akarom nyalni?
2021. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

2es

Arra, hogy sok lány barátnő pl egymással is kipróbálják a csókolózást. Ölelkezni szoktak, egymás fenekét paskolják, vannak akik egymás melleit is lecsekkolják. Egy nő nem undorodik olyan szinten a másik testétől, mint mi férfiak más férfitől. 1es voltam.

2021. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert a férfiakat beindítja a leszbi látvány, és szeretünk ezzel szórakozni :D

A koliba mi is csináltuk a fiúk előtt... csak hogy élvezkedjenek és fantáziáljanak.

2021. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

7es

Nyilván közben meg szarul éreztétek magatokat. Ja nem, ti is élveztétek, csak a fiúkra fogjátok.

2021. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

A nővéred valószínűleg zavarba jött. Ha utálja a leszbiket, az lenne a logikus, hogy azért, mert egy barátnője úgy nyilvánult meg, mint egy leszbi és nem tudta, hogyan reagáljon rá.

De ne aggódj, számtalan más oka lehet, amikre nem is gondolna az ember. A nővéred dolga.

2021. jan. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt miért nem tőle kérdezed meg?
2021. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!