Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert kesik a menstruaciom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kesik a menstruaciom?

Figyelt kérdés

Megszakitassal csinaltuk, de kb csak 3 alkalommal vagy annyi se, es mar 16napja nem jott meg, csinaltam terhessegi tesztet, 2ot reggeli vizeletbol, negativ lett, semmi terhessegre utalo tunetet nem tapasztalok.

Harom hete hirtelen fogytam 5kgt stressztol, es neha meg most is van h nem eszek semmit egesz nap, nem hiztam vissza, lehet hogy emiatt van? Vagy esetleg lehet felfazastol is hogy kesik? Mert enyhe furcsa erzest erzek, van hogy faj pisileskor, de van h egyaltalan nem meg sose faztam fel ezert nem tudom pontosan mit nevezunk felfazasnak...


2021. jan. 12. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Kb. bármitől lehet. Fogyás, stressz, mostani parázás.

Az viszont biztos, hogy a megszakításos módszer nem védekezés.

2021. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy terhes vagy. De lehet mégis. Menj el nőgyógyászhoz
2021. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Mennyi hülye csinálja megszakítással...
2021. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Utána meg paráznak
2021. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
védekezni kéne...
2021. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig annyira egyszerű... nem akarsz terhes lenni=védekezel.

Megszakítás=nem védekezés.

Ha sajnálod gyógyszerre vagy óvszerre a pénzt (és emiatt nem védekezel): a gyerekre még több kell.

20L

2021. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!