Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakás kalandba belefér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kalandba belefér a szenvedély? Vagy csak vágy van és a kielégülni akarás?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni, hogy valakivel úgy szeretkezzek, hogy közben nem csókolom meg, vagy nem ölelem át, nem húzom magamhoz...

Gondolom egy új ismertségnél ez nem fér bele, furcsa is lenne.


Ti mennyi érzelmet tudtok belevinni?


2021. jan. 13. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
belefer, ha valaki nagyon szimpatikus, nagyon vonz es eloremegvan az a bizonyos szikra. volt mar ilyen.
2021. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Egyéjszakásba csak a testi élvezet. Szenvedély a szeretővel lehet. Ezért nem is alkalmizok,mert nekem fontos a szenvedély.
2021. jan. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne férne?

Kémia az egész.

2021. jan. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csók, mi a csudáért ne férne bele? Ezt nem igazán értem. Több egy éjszakás csókolázásba részesül a legtöbb ember, mint egyéjszakás szexben. Legfeljebb egy-két szexmunkás mondja, hogy csók csak szimpátia alapján, kérésre, extrába. A csók = szenvedély? Magadhúzás = szenvedély. Igen. Nálam éppen arról szól egyéjszakás, hogy átadjunk magunkat a szenvedélyeknek, azaz a kémiának mindenféle bonyolító értelmi vagy érzelmi körítés nélkül, ami az ismerkedés alatt vagylagossá válik. A barátság extrákkal az megint más műfaj, ott az ilyen szenvedélyes intim testi súrlódások kizárására azért kerülhet sor, hogy csökkentsék az egymásba szeretés veszélyét, de ott nem egy éjszakáról van szó, hanem sokról.
2021. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
de amugy meg akivel annyira nagyon jo volt elsore, abbol ugyis tobb ejszaka lesz, nem csak egy. egyejszakas csak azzal van, akivel nem eleg jo a szex.
2021. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Tök egyértelmű, hogy szexkaocsolatba is belefér a szenvedély.

A kielégülni akarás, az inkább az állatokra jellemző.

F

2021. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5-ös vagy akivel fogalmunk sincs, hogy milyen volt a szex, mert nem emlékszünk rá.
2021. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem szoktam annyira reszeg lenni, h ne emlekezzek ra. illetve, amire nem emlkeszem, az biztos nem is volt valami nagy szam, ha tenyleg annyira jo, akkor mindektten kivanjuk meg utana a masikat.
2021. jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak lehet a másiknak te nem voltál nagy szám vagy várja a barátja és a férje és nem akarja veszélybe sodorni a kapcsolatot azzal, hogy tartja veled a kapcsolatot vagy csak kalandozni akar és felejteni. Részegen meg sokszor azzal is szar, akivel lehet élvezetes lenne.
2021. jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es: nem tudom, en nem

voltam meg soha ennyire reszeg, annyit iszom en is, meg a masik is, hogy maximum kicsit oldodjanak a gatlasok es nem rosszulletig.

egyebkent azt erzed a masikon, ha nem volt neki jo annyira, legalabbis en tudom, h mikor passzolok valakivel es mikor van csak olyan ‘egynek jo’ erzes. eddig amikor en valakivel nagyon elveztem a szexet, az kolcsonos volt. bar inkabb ferfiaknak tortenhet meg, hogy megdugja a not, azt hiszi, mekkora asz volt, kozben meg a nonek egyaltalan nem volt jo. van ilyen. ma en nokent az ilyen ferfiakkal nem fekszem le soha tobbet, hiaba nyomulnak.

2021. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!