Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek milyen egy jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen egy jó újjazás?

Figyelt kérdés
Nők csajok volt e már rossz újjazásban részetek illetve férfiak pasik volt e már veletek olyan hogy a csaj akit ujjaztatok elég bénán csináltátok. Azért kérdezem mert a barátom is elég rosszul csinálta ráadásul egy féle képpen egész végig még én azt nem mondtam hogy elég. Azaz nem mentem el. Meg se próbálta máshogy. Fogta bedugta 2 ujját (ráadásul az egyik a mutató új (ami nekem se áll kézre ha magamnak csinálom csak a gyűrűs új jó a középső újjal)) és csak ki be mozgatta kB közepes gyorsasággal. (azaz) semmi, Előjáték maszti körkörös mozgatás sőt nem mozgatta az ujját bennem. Amit hiányoltam. És gyorsan szeretem az újjazást de fokozatosan először finoman. Na szóval velem volt a baj hogy nem élveztem el vagy vele?

2021. jan. 13. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Ujj= amik a kezeden/lábfejeden vannak

Új= pl egy új ruha

2021. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány écvs vagy?
2021. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jó a kategória?
2021. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Most itt tulajdonképpen mi is a kérdés?
2021. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A kategória szerintem sem megfelelő, ettől eltekintve szerintem ha neked valami nem jó és kapcsolatban vagy, akkor illik megmondani. El kell magyarázni vagy megmutatni te mit szeretsz és hogyan.

Sok szerencsét!

2021. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2021. jan. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Miért élveznél el az ujjazástól?
2021. jan. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

#7.

Azért élvezne el, mert lehet azt ugy csinálni.

2021. jan. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom, lehet, hogy nincs elég tapasztalatom, de nekem az vált be, hogy előbb a csiklóját kezdem nyalogatni, azután - folytatva a nyalást - teszem be a középső és a gyűrűsujjamat, az államat a tenyeremen tartva. Így 3-5 percig hallom, ahogyan egyre hangosabban nyögdécsel, végül eltolja a fejemet, és oldalra fordul. Ha ilyenkor csak hozzá bújok, az még jó, de ha mondjuk símogatnám, azt mondja: maradj nyugton, csak 5 percig! És ez nekem nem bántó egy csöppet sem, mert amikor én élvezek el, ugyanezt érzem, legjobb pár percig aludni.

Csak ujjazás? Maximum felizgatásra jó nálunk.

2021. jan. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rossz kategória
2021. jan. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!