Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Hogyan/Mitől figyelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan/Mitől figyeltek fel egy nőre? 22l

Figyelt kérdés
Mi az a cselekedet, akár írásban, vagy személyesen amitől vonzó lesz számotokra a nő, és szexelni akartok vele?
2021. jan. 14. 06:15
 1/9 Williamspear ***** válasza:
100%
A pajkosság! ☝️
2021. jan. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem első sorban a külső lesz ilyen tényező. Nem feltétlenül egyből az alak, inkább a tekintet, a száj apró jelei és mozzanatai, a testtartás, illetve a kecsesség.
2021. jan. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeme, haja, alakja, arca miatt kialakul kezdetleges szimpátia/magára vonza a szemem, többhöz személyiség fontos. Írásban semmitől se lesz vonzó valaki, fontos a személyes kontaktus.
2021. jan. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A nő kinézete, az összbenyomás az elsődleges, minden más csak ezután :)
2021. jan. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a kisugárzása


44/F

2021. jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Először az alakjára figyelek fel, majd arc, haj és öltözködés, valamint viselkedés. Mindegyik legyen nőies. Kecses alak, szép és mosolygós arc, hosszú haj, barátságos modor és pajkos viselkedés.
2021. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha csak szexelni akarok vele, akkor elég ha tetszik a külalakja. Ha többet akarok, akkor azért több dolog fontos.
2021. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megjelenése, öltözete, illata, de néha egy mozdulata, ha valami feltünöen szép vagy ingerlö (pl. egyszer egy üzletben egy ismeretlen lány levett valamit ágaskodva polcrol és olyan gyönyörü lábai voltak, hogy egyszerüen felizgultam. Nem lábfétis!!!). Szoval (nálam:-) ezer és egy dolog lehet.
2021. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szituációtól függ nálam. Ha mögötte sétálok, akkor az alakja foghat meg, ha szembe sétálunk egymással, akkor Az arca, tekintete, mimikája, külseje. Írásban pedig, ha hiteles (szoval tudom, hogy nem kamu), akkor kicsit perverzebb, illetve a képei alapján megfog. De nyilván a külsőnek meg kell fognia, szerintem minden esetben. (Gondolok itt az arcra, fenék, cici)
febr. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!