Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mert frusztrál már nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert frusztrál már nagyon hogy szűz vagyok? 19L

Figyelt kérdés
19 éves vagyok (pár nap múlva 20), szerintem későn érő típus vagyok, sosem volt még barátom, az első csókom is későn történt, 18 évesen. Én magamat átlagosnak látom külsőre, de a körülöttem lévők véleménye szerint inkább szép vagyok. Idegenek emberek sokszor mondják, valamint ha ritkan elmegyek társaságba/bulizni mindig akad akár több fiu is akinek bejövok. Személyisegre kicsit sem vagyok visszahuzodo, mégis nehezen veszem rá magam h társaságba menjek ezért nem jártam sokszor el otthonról. A lényeg, hogy eddig nem zavart hogy szűz vagyok, sőt kifejezetten élveztem amikor mondtam és senki nem hitte el, mint ahogy azon is csodalkoznak az emberek akiket megismerek hogy sosem volt még barátom. Eljutottam arra a szintre hogy már fel se akarom vallani, hogy szűz vagyok. Ha feljon egy tarsasagban a szex téma nem jövök zavarba, de mindig félek h vmi konkret dologra rákérdeznek nálam. Közben meg őszintén szólva annyira nem kívánom, már többször eldontottem, ha lesz lehetőségem kihasznalom, de mindig inkább kihatraltam. Meg attól is félek, ha valakinek azt mondom hogy szűz vagyok az jut eszébe h na az sosem kellett senkinek. Most kezdtem el egyetemre járni, valószínűleg lehetnenek megint lehetőségeim (és vszeg megint beszarnek és kihatralnek) de ugye minden off jelenleg. Nem tudom minek lenne most értelme, kívárni az első kapcsolatomat (amire nem látok semmi esely vmiert) v legközelebb ha valaki ramhajt beadni a derekam és megszabadulni ettől a frusztraciotol. Valaki van/volt hasonló helyzetben? (Nem kérek ajánlkozo privátokat, nem válaszolok rájuk :))
2021. jan. 14. 14:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azt meg hozzatennem, hogy a koromon is csodálkozni szoktak, mert ahogy kinezek meg viselkedek inkább 23-24nek tünhetek
2021. jan. 14. 14:33
 2/17 kisördög1 ***** válasza:
48%
Kamu szag van...
2021. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Bár kamu lenne :D
2021. jan. 14. 14:36
 4/17 kisördög1 ***** válasza:
61%
Akkor csak teszteled hányan ajánlkoznak fel?
2021. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Hogy mit fogsz itt kapni...
2021. jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 kisördög1 ***** válasza:
80%
Drága, ha annyira frusztrálna már nem lennél szűz. Ilyen kérdést a kocka és/vagy troll pasik írnak ki, akik erre matyiznak meg pontozgatnak le mindenkit aki él és nem csak a szobájában gubbaszt a gép elött..
2021. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
61%
Ha kiírsz bármit, fogadd el ha valaki CSAK neked ír és nem a fél világnak. Nem szabályos ha kikötöd hogy te nem kérsz privátokat. Választ meg kérsz. Aki választ ad lehessen már joga eldönteni, veled osztja e meg vagy mindenkivel... Akinek ez nem tetszik ne írjon ki kérdést. Az igazán őszinte válaszoló csakis privátot ír.
2021. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
Fixen kamu a kérdező.
2021. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért frusztrál, mert azt gondolod, rohanni kell mindenki más után.

Ha meg frusztrál, tegyél azért, hogy ne legyél szűz

A sült galamb nem repül a szádba...

2021. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem mered meglépni? Szégyenlős vagy? Le mernél vetkőzni egy férfi előtt? Milyen a tested meztelenül fel mered vállalni?
2021. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!