Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy olyan pasi aki régebben tipikus szoknyapecér volt,sok kalandja volt az tud hűséges lenni ha megtalálja azt akit szeret?

2021. jan. 14. 16:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%
Kétlem hogy a 8-as is tudna hűséges lenni, hisz azt sem tudja mi az hogy komoly kapcsolat, mi az hogy felelősség, aztán pár év után a szex sem olyan főleg gyerek után. Így látatlanban persze jól hangzik amit ír, de gyakorlatban nagyon kicsi az esély rá hogy megállapodik.
2021. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Akiről szó van,volt már kapcsolatban csak rövid ideig tartott és a lány lépett félre,azután kezdett el kalandokba lenni.

Akivel most van azzal gyerekkoruk óta ismerik egymást és mindig tetszett neki az illető,most lesz 4 éve.

2021. jan. 14. 16:41
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Akkor mi a kérdés? Szeretnél a következő lenni?
2021. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Mi?Nem, csak érdekelt ki mit gondol erről
2021. jan. 14. 17:02
 15/21 anonim ***** válasza:
84%
Ezzel sokan vagyunk így, nekem is rengeteg kapcsolatom volt, de sosem csalnám meg a feleségem!
2021. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
82%

#11


Te aztán jól ismerhetsz engem, hogy ezeket így kijelented rólam...


Na, de ahogy gondolod, de azért csak okosan a jó fiúkkal. Nehogy egyszer csak kapd a hírt, hogy a hűséges férjed, akinek te vagy a harmadik nő az életében, férelépett két prostiként dolgozó latin instagram modellel, 15 év után. Az indok pedig az lesz, hogy mindig is ki akarta próbálni latin csajokkal az édeshármast. Csakhát elvett feleségül téged...

2021. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
77%

16.

Miért te ismered magad? Voltál már 5-10 éves kapcsolatban? Nem....

Ezt csak utólag tudod kijelenteni ha leéltél egy nő mellett úgy 30-35 évet.

2021. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
82%

#16


Az önismeret egy tanulási folyamat. De annyit tudok magamról, hogy ha kipróbáltam a nőkkel kapcsolatban azt, amiket akarok, akkor nyugodton leszek.


Természetesen vannak javíthatatlan nőcsábászok, de azok kifejezetten agresszív emberek. Ők lesznek majd azok, akik hulla részegen mennek haza. Én nem vagyok ilyen, csak egy kalandvágyó pasi, akinek a csajozást csak egy korszaknak tartja, nem pedig életcélnak.

2021. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Utólag visszagondolva a 16-os kommentemért bocsánatot kérek a 11-es válaszolótól, mert erős megfogalmazás volt. De sajnos kissé felbosszantott az, amit írt, mert ítélkezésnek vettem.


(8-as voltam)

2021. jan. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Vannak akik ug yond lenyugszanak.
2021. jan. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!