Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj, ha kívülről tipikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha kívülről tipikus ,,jókislánynak" tűnök?

Figyelt kérdés
Elég nyitott vagyok szexuálisan, gátlástalan voltam mindig is és szeretek új dolgokat kipróbálni (játékok, pózok, szerepjáték, enyhe szado-mazo stb). Viszonylag nagyok az igényeim, ezalatt értem azt, hogy gyakran és hosszú ideig szeretem. A partnereimet nagyon megválogatom, de nem vagyok ellene pl. a szexkapcsolatoknak. Az eddigiek közül mindenkit ismertem régóta, és mindenkitől megkaptam, hogy nem is nézték ki belőlem, mert ilyen tipikus ,,prűd" ,,jókislánynak" tűnök. Én ezt egyáltalán nem értem. Nem öltözök kihívóan és nem mászok rá idegenekre, emiatt feltételezik ezt? És baj, hogy nem ilyen vagyok, hanem nyitottabb? Nem képmutató akarok lenni, csak szerintem a szexualitást nem lehet befolyásolni, ettől függetlenül nyilván nem akarom mindenki tudtára adni milyen a hozzáállásom ehhez a dologhoz.

2021. jan. 14. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Miért lenne baj? Nem kötöd mások orrára a szexuális életed, és ez így is van jól.

Szerintem sokmindenki az ilyen csajokra bukik.

2021. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Ezek a jókislányok sok esetben bevállalósak, szóval szinte már csak ilyeneket keresek.
2021. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
ha teszed kirakatba a dolgokat akkor honnan tudják,hogy mi van bent?
2021. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem teljesen jó, ahogy csinálod. Legyél aki vagy, nem kell a külsőség. Én is olyan vagyok, hogy kívülről ilyen normálisnak tűnök és csak aki velem van tudja milyen káosz igazából. Engem soha nem érdekelt ez minek látszunk dolog.
2021. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Ez alapján én megb@sználak, szóval nem baj
2021. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Annyi, hogy aki csak könnyű random szexet akar az esetleg nem hajt rád, mert arra gondol, hogy na ő tuti nem lenne benne. De nem hiszem, hogy ez annyira zavar, mert aki szimpi, arra rámozdulhatsz kicsi jobban te max.
2021. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm, de ismerős.

Nem szándékosan "rejtegetem" magam, egyszerűen csak keveseket engedek annyira közel, hogy a szertelen, vadóc szintet is megtapasztalják.

Most így középkorúként gondolkodom azon, hogy ha jobban kifejezésre juttatnám a "valódi önmagam", talán több olyan emberrel kerülnénk egymás látóterébe, akikkel egyébként nagy lehetne az összhang és élmény a kapcsolódás, de eddig egyszerűen "nem láttuk meg" egymást. (nem csak a szexre gondolok, hanem egyéb emberi kapcsolatokra is)


Úgyhogy szerintem nem baj ez Kérdező, csak talán a saját esélyeinket rontjuk bizonyos szempontból, ha nem figyelnek fel ránk a szintén izgalmas "őrültek",mert azt gondolják, hogy egész hétvégén a könyvtárban kuksolunk vagy a virágágyásunkkal bíbelődünk, szex-témában meg a pajzán jeleneteket ábrázoló antik vázák nézegetése a maximum, ami még belefér.:)

2021. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

kérdező, neked talán instant megérnek a petéid egy teszetosza dadogós anyámasszonykatonától? (pedig simán lehet nagy király az ágyban)

na, én is így vagyok a szende jókislányokkal. néha persze meg tudnak lepni, de egy mind külsőre, mind viselkedésre visszafogott lány általában nem tartja ébren az izgalmamat. az egész nap egy előjáték, filmekhez sem véletlen csinálnak trailert.

2021. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"instant megérnek a petéid" 🤣🤣🤣


megadtad a végső lökést a coming out-hoz, csak én nem meleg vagyok, hanem a #7 😂

2021. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez egy nyerő kombináció, ne változz meg, maradj önmagad! ;)
2021. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!