Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak hogy nem szeretném lesz.pni?

Figyelt kérdés

25 éves a barátom és nemrég feküdtünk le először. Most pedig szeretné ha orális szx is lenne...de én nem. Nem vele van a baj mert szerelmes vagyok de az h én a számba vegyem, attól kiráz a hideg.


Egy tini lány


2021. jan. 14. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Amikor felhozza mond meg, hogy legyen inkább anál :D
2021. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Mondd meg,hogy nem szeretnéd. Még csak most kezdted az egészet, nem kell erőltetni amit nem akarsz. Majd idővel lehet megbarátkozol vele.

24n

2021. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
De miért ráz ki tőle a hideg? :)
2021. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Minél előbb szólj neki, hogy tudjon olyan párt keresni aki megfelel neki.
2021. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

Sose értettem miért írják hogy ha ezt nem teszed önző vagy és nem szereted.


1x maximum kipróbálod, már ha ez szóba jön. Ez nem alap dolog.


Megértem miért ráz ki a hideg tőle.


Légy őszinte, ha felhozza akkor mond, de te is kezdeményezheted.


Az viszont igaz hogy ha szeret megérti, elfogadja, de lehet nála ez szakító ok.

2021. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 StevenUp ***** válasza:
60%

Én is azt mondom hogy legyél vele őszinte.

Nem minden nő szereti csinálni. Ezek szerint te sem. Ez meg olyan dolgok hogy ha nem hát nem, ettől nem lesz rosszabb ember senki.


Ha szeret akkor nem erőlteti

2021. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Légy őszinte vele.
2021. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Most az hogy megkérdeztem miért rázza ki a hideg miért lett lepontozva? Istenem...
2021. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Itt ketto féle igazság is van. Be kell vallani, hogy az emberek java, akár no, akár pasi, szereti kapni az orál szexet. Ide vagy oda, de tud sok kellemetlenséget okozni a hosszu távu kapcsolatban, ha az egyik fél nem szereti csinálni a másiknak. MIndegy hogy konkrétan a másik miatt, vagy csak simán undorodik tole. Viszont az is igaz, hogy még kezdo vagy, és lehet hogy idovel meg tudod tanulni, szokni, és a végén még szeretettel fogod nézni, hogy a pasid mennyire imádja, ahogy csinálod neki.


Tennék fel egy kérdést, probáltad már amugy az egészet? Vagy csak alapbol elutasítod? Esetleg mi az oka, hogy ellene vagy? MOnd meg neki amugy hogy te ezt nem akarod, viszont biztos hogy csalodni fog. Bocs, de ilyen kegyetlen a világ sajnos.

2021. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Szopd le
2021. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!