Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idegesítő, ha gyakran hívom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítő, ha gyakran hívom át szexelni?

Figyelt kérdés
Randiztam egy férfival, akivel a szex tökéletes volt, viszont kapcsolatban nem passzolunk, A lényeg, hogy most csak a testiség miatt találkozunk. Heti 2X jött eddig, viszont én 3-4 alkalmat is simán akarnék. Dolgozik sokat, meg sportol (fut). Ő is fel szokta hozni a talikat, de én sokkal többször. Mondjam neki, hogy akár meló/ edzés után is jöhet és zuhanyozhat nálam? Vagy ez már idegesítő lenne? Nem akarok félreértéseket, tényleg csak a szex miatt akarok vele ennyit találkozni, nem akarom, hogy megijedjen.
2021. jan. 14. 19:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#5: A futásból ítélve van egy olyan sanda gyanúm, hogy adonisztestű, férfias arcú sportolóról van szó.


Kapcsolatnak meg azért lenne pocsék, mert a csaj egy ilyen kaliberű férfit csak olyan kompromisszumok árán tudna magához láncolni, ami már neki nem érné meg a dolgot, főleg, hogy a szexet így is megkapja tőle.

2021. jan. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Cyak azért kérdeztem, hogy mitől tokeletes az a szex, mert én is futok rendszeresen, bringázok, még sincs adonisz testem, és maszkulin, csontos arcom. Inkább kisfiús. A szex tökéletessége pedig nem a testalkaton, arcon múlik, hanem a szexuális kultúrán, kreativitáson, figyelmességen, technikán, s nem utolsó sorban a két ember között meglévő kémián. Sok nő hajlamos isteníteni a szexet valakivel, ha ezen jellemzőkből legalább csak az utolsó, a kémia megvan. Lehet, hogy más nőnek nulla lenne ez a pasas at ágyban. Csak ezért kérdeztem a tökéletes szex témát.
2021. jan. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#12: "A szex tökéletessége pedig nem a testalkaton, arcon múlik, hanem a szexuális kultúrán, kreativitáson, figyelmességen, technikán, s nem utolsó sorban a két ember között meglévő kémián."


A csupasz vándorpatkány pedig sosem lesz rákos, mégsem szeretnél úgy kinézni... [link]


Ha ez így működne, akkor a külsőtől függetlenül a kama sutra művelői lennének a legjobb, legkeresettebb pasik, nem a lapátállú bájgúnárok. :D


"Sok nő hajlamos isteníteni a szexet valakivel, ha ezen jellemzőkből legalább csak az utolsó, a kémia megvan. Lehet, hogy más nőnek nulla lenne ez a pasas at ágyban."


Sok nő hajlamos egy autót, telefont vagy bármit a színe és a formája alapján isteníteni vagy undorodni tőle. Egy nőnél a szex érzelmi alapú azt is jelenti, hogy akihez vonzódik külsőleg, jó pasinak tartja, az bárhol érinti is meg, az lesz az erogén zónája, már egy csókjától és pillantásától nedvesedik és ha a férfi gyorstüzelő (nem kórosan gyorstüzelő, csak simán) is a nő pár perc alatt a csúcson van.


Végül, amikor kiszeret az adott férfiből/elmúlik az illúzió, akkor "egyébként sem volt egy nagy szám az ágyban" - ennek ellenére mégis sokáig vele volt.


Ennyire lehet komolyan venni a női véleményt ezen a téren.

2021. jan. 16. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!