Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a fontosabb egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a fontosabb egy srácon, ha csak a külsőt nézzük?

Figyelt kérdés
2021. jan. 14. 20:18
A kérdező szavazást indított:
Test
Arc
Mindkettő
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Arc
2021. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Farok.
2021. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Farok valóban.

De ha azt nem akarjuk mondani, akkor előny ha széles a válla, karakteres az arca, magas, az arc típusához illő frizurája van.

2021. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Számít a külső is, de nem a legfontosabb! A lélek, a belsőérékek a sokkal fontosabbak!
2021. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
#4 Te kis hazug :)
2021. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Miért hazudnék? 18 éve vagyok férjnél. Sok olyan párt látni, akik nem illenek külsőre össze, az egyik sokkal jobban néz ki, mint a másik...és ha megismered őket, akkor látni, hogy a belsőre annyira össze illenek.

Nem vagyok képmutató, mert írtam, külső is...de nem a legfontosabb.Nagyon helyes volt a férjem mikor összeházasodtunk! A korosztályom fele őt nézte ki... 193 cm magas, 95 kg volt. Álom pasi... most a magasán kívül semmi nem stimmel. 130 kiló körül van, kopasz és szőrös lett...akkor most váljak el?

Természetesen már én sem vagyok a régi...de van két csodálatos gyerekünk! És szeretjük egymást.

Vannak megoldandó problémáink mint mindenkinek, de a külsője miatt nem válnék el tőle...

2021. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Oké de azért mások a szempontok 18 év házassá után, meg egy ismerkedés elején...
2021. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Miért lett lepontozva szegény négyes/hatos?

Igaz, nekem számít a külső, mint mindenkinek, DE!

Mindig a sötét tónusú palik tetszettek, életem szerelme pedig hófehér bőrű, szöszke, kékszemű, és a személyisége úgy lenyűgözött, hogy egyből beleszerelmesedtem:)

2021. jan. 14. 21:00
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
fogjon meg benne valami
2021. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!