Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találkozom egy sráccal, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozom egy sráccal, és lehet lesz szex is. Mit csináljak, hogy véletlenül se legyen kellemetlen illatom esetleg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jovoheten találkozok egy sráccal, én utazom hozzá, ami olyan 1,5 óra.

Elvileg randizunk, de benne van a pakliban hogy több is lesz, de aggódom, hogy ennyi utazás illetve még séta után nehogy ne legyen friss odalenn.

Van valakinek ötlete? Intim mosakodo kendő jó lehet esetleg?



2021. jan. 14. 20:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%
Én is az intim kendőre szavazok :) Illetve egyszer csináltam olyat, hogy mini tusfürdőt vittem meg egy pici törölközőt és gyorsan lemostam magam odalent, de ez picit túlzás :D A kendő elég lesz, meg javaslom a táplálkozásodra előtte figyelj picit oda. A hagyma/vörös hús/indiai (nagyon fűszeres) ételek rossz szagot adnak odalentre. Ellenben valami ananászos cucc kifejezetten édessé teszi, ha szereted egyél picit, ez nem legenda, tényleg használ a csajoknak is.
2021. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%
11-es vagyok, intim törlőkendőből válassz illetmenteset, de akár használhatsz babapopsi kendőt is. Semmivel nem rosszabb, sőt ezek kifejezetten kíméletesek, hiszen a babák bőre sokkal érzékenyebb.
2021. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%

Hacsak nincs fertőző betegséget pld gomba, akkor nem tudsz olyan kellemetlen illatokat produkálni 1,5 óra alatt ami kellemetlen lehetne. Hacsak nem jön rád a szapora hasmenés-mert valljuk be, ez amellett hogy kínos lenne, hagyhatna maga után némi bizonytalanságot az illat kapcsán- szóval nem kell ezt túl agyalni.

Mi férfiak amúgy jobban szeretjük a természetes illatokat odalent is.

2021. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2021. jan. 14. 23:37
 15/17 anonim ***** válasza:
87%
Nyugi nem nőgyógyászhoz mész, ha választani kel szerintem a legtöbben egy kis punciillatot választanánk mintsem valami tisztálkodószer illatát odalenn :)
2021. jan. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%
borotváld le utazás előtt a dzsungelt.. pár óra alatt nem lesz gond, jövőhétre még nem mondanak 30 fokot, és jó szórakozást :)
2021. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Lazy Lover ***** válasza:
63%
Na mi lett dugtatok???
2021. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!