Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ez tényleg ilyen nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez tényleg ilyen nagy divat lett?

Figyelt kérdés
Ha feljön a szó arról, hogy randiznék egy sráccal akkor mindegyik azt akarja hogy már az első alkalmon aludjak nála...azzal indokolva hogy távolabb lakom és nem érnék haza nyolcra...a korlátozásokat erre is felhasználjátok?

2021. jan. 14. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Attol meg legyen benned tartas es ne tedd szed a labad.
2021. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
"Fiúk, ez tényleg ilyen nagy divat lett?" Ezek szerint akkor igen, amúgy meg honnan tudjam, te többet tudhatsz mint én, mivel én csak max magamból tudok kiindulni, és én nem szoktam az első alkalommal nyomulni.
2021. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
A fiatalabb srácoknál ez egy lehetőség amit kihasználnak. Az idősebb pasik ezt nem így csinálják!
2021. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A hétköznapi randik tényleg nehezen kivitelezhetőek. Hétvégén viszont ez a duma elég üres.

Próbálj hozzád közelebbi helyszínre szervezni, akkor nem jöhetnek ezzel.

Egyébként meg, ott alvás =/= szex. Legalábbis nálam nem.


F

2021. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért én nem aludnék egy idegennél úgy hogy nem is ismerem. Lehet lehordani prűdnek stb, de nagyon sok beteg emberrel találkoztam már és beszéltem is... Aztán a híradóban is benne volt az egyik (megerőszakolta, megverte a lányt) egy másik megpróbálta ezeket de nem sikerült, előtte velem próbálkozott. Sőt... Szóval elég gagyi Magyarország közbiztonsága és törvényrendszere. Rengeteg beteg perverzt nevel fel
2021. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Hát még jó! Süljön ki valami jó is ebből a rossz helyzetből.
2021. jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még decemberben hasonló szituációba kerültem. A lány nem ért volna haza, én felajánlottam, hogy aludjon nálam. Persze rákérdezett, hogy értem pontosan... Alapvetően semmi hátsó szándékom nem volt ezzel, noha nyilván nem tagadom, hogy vonzz, hisz másképp eleve nem hívtam volna el randizni. Szóval a logikáját értem. Végül azt javasoltam neki, hogy akkor mondjuk azt, most vége a randinak és barátként ajánlom fel neki a helyet. Elfogadta, én pedig tudomásul vettem, hogy még nem érzi időszerűnek. Azóta persze volt már minden, mi szem szájnak ingere... :)
2021. jan. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Divat? nem csak simán dugni kellesz nekik, ennyi.
2021. jan. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad ott aludni!!!!!
2021. jan. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!