Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha egy éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy éve vagyunk együtt a párommal, és még soha nem látta a mellem, de nagyon szeretné?

Figyelt kérdés
Csúnyák a melleim, van egy genetikai bőrbetegségem ami miatt a mellkasom és környéke tele van piros foltokkal, a vállamtól a köldökömig váltakozó sűrűségben, de mindenhol vannak. A mellem a legrosszabb, én nagyon csúnyának tartom. Ezek nem olyanok mint egy kiütés hanem csak bőrelszíneződés, nagyon érzékeny a cicim, és imádom ha valaki simogatja, de csak ruhán keresztül hagytam eddig mindenkinek. A párom az első aki, bár csak sötétben, de tapizhatta a cicijeim. Szexnél, vagy eltakarom vagy sötétben csináljuk, de a párom szeretné már látni őket (NAGYON), én pedig félek hogy lerombolom az illúzióit amik a tapizás miatt alakult ki. Mit gondoltok? 26N

2021. jan. 15. 00:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Inkább mutasd meg neki, mert akkor a végén másét fogja megnézni, de nem hiszem, hogy komoly probléma lenne, mivel megfogta már, ahogy írtad.
2021. jan. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Együtt vagytok egy éve. Tehát jó eséllyel szeret.

Valószínűleg már beszéltél neki a foltokról, hiszen ezért nem engedted eddig, hogy láthassa a melleid. Tehát a barátod fel van készülve rá, hogy lesz ott valami "szokatlan".


Szerinted remegve-verejtékezve fog menekülni, ha végre meglátja őket? Dehogy! Ugyanúgy fog szeretni, vagy inkább még jobban! :)

2021. jan. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%

Ugye ezt nem gondolod komolyan? Ha csak egy-két alkalomról lenne szó akkor se érteném meg! Na de hosszabb távon hogyan gondolod? Húsz éven keresztül fogod takargatni a melleidet a párod elött?

És szerinted csak a melleid miatt szeret téged? Az a fő vonzerőd és ha az nem tetszetős neki akkor mindennek vége?

Nem szeretnélek ismeretlenül sértegetni, de szerintem nem a melleiddel vannak gondok, inkább vállon felül keresgesd a megoldást!

2021. jan. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
gondolom, már beszélgettetek róla, hogy neked van ez a bőrbetegséged, szóval biztos nem táplál illúziókat.
2021. jan. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
Ne félj ettől szerintem, azért akarja őket látni, mert a tieid, tehát tökmindegy, mi fogja várni őt a ruha alatt, szeretni fogja azt is, veled együtt. Sőt, valószínűleg kifejezetten örülne, hogy megbízol benne annyira, hogy levetkezd mellette a régi gátlásaidat.
2021. jan. 15. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem elsz gond, 1 év sok idő.
2021. jan. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nyilván tud a dologról mert a vállam az egy sima vállpántos pólóban is látszik milyen. És igen beszéltünk is róla.
2021. jan. 15. 06:09
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Hogyan képzeled egyébként, leélitek boldog kapcsolatban az életeteket úgy, hogy soha nem fogja látni?
2021. jan. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem dehogy, mindig is úgy voltam vele, hogy “az igazi” majd láthatja, csak nehezebb mint gondoltam
2021. jan. 15. 07:56
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Mutasd, megmondjuk van e okod az izgalomra!
2021. jan. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!