Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mell forma, ki hogy látja ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mell forma, ki hogy látja ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Alapvetően kisebbek a melleim, a szoptatástól egy kicsit!! megereszkedtek. Álló helyzetemben ez nem is olyan feltűnő, szép, bár kicsi melleim vannak.

Viszont, amikor a Párommal együtt vagyunk és én vagyok felül, előre hajoláskor a melleim kevésbé szép formát vesznek fel, kissé lógnak és nem is az a kerek cici lesz, mint függőleges helyzetben.

A kérdésem teljesen komoly.

Férfiaknak így is tetszik egy női mell? Olyankor kevésbé feszes és "lógósabb". Ki mit gondol erről?

Köszönöm a válaszaitokat!



2021. jan. 15. 10:50
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
39%

Ugyanaz mint fordítva: nyilván neked is tetszik egy téglaporos kockahasú, kidolgozott testű Adonisz, de ha szereted a párodat, akkor esetleg kidolgozatlan testtel, netalán kis pocakkal, vagy zsírcicikkel is elfogadod.


Annyi, hogy a férfiak libidója talán jobban a vizualitáshoz van kötve, ennek megfelelően – még ha azt is állítják, hogy megereszkedett mellekkel is szeretnek, meg “nem ez a fontos” – nyilván negatívan érintik a testi tökéletlenségek a libidójukat. De hidd el, amiket te leírtál, az semmi.

2021. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez termeszetes folyamat és szerintem a tied szép lehet attól hogy picit megereszkedett láttam már sokkal rosszabbat!
2021. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
87%
Nekem jobban tetszenek a lógósabb mellek, mint a túl feszesek, ilyen is van. És előrehajoláskor még a feszes cici is lelóg, ez normális, és izgató. Persze sokan másképp gondolják. 24f
2021. jan. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
75%
Imádom a kezemben érezni a puha cicit, puha bőrrel.. érzem a súlyát, hogy milyen puha.. sztem nem gáz. Észre szoktam venni, amit írsz! Nem jó látni. De ez kb 1 másodperc. Rájövök, hogy így szeretem:-) de jól látod. Észre veszem. Viszont imádom. Rá tudom tekerni a répára a cicit.. :-) szexi a csaj, van kémia. Innentől minden porcikája kell.
2021. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális dolog, biz hogy van akinek nem tetszik, de szerintem a többségnek igen. Nekem speciel semmi bajom vele.
2021. jan. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

[link]


[link]



Lefotóztam, hogy mi zavar engem. :-(


Eszembe jutott már a műtét is, hogy kicsit feszesebbek legyenek

2021. jan. 15. 11:20
 7/37 anonim ***** válasza:
47%
Uhh de jók basszus, baromi jó melleid vannak.
2021. jan. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes próbálkozás e-mail címek begyűjtésére. :)
2021. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Állva igen, de amikor előre hajolok, amikor lehajolok, lógnak. És ezt szeretkezés közben is látom :-(
2021. jan. 15. 11:27
 10/37 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem mások címeire. De a képfeltöltes.eu-val nem tudtam megcsinálni.
2021. jan. 15. 11:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!