Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak orális szexet akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak orális szexet akar a barátom?

Figyelt kérdés

Már egy ideje együtt vagyunk a barátommal, de eddig összesen két alkalommal szexeltünk csak, azóta mindig csak orális szex van. Így is kielégítjük egymást, ezzel nincs semmi gond csak egyszerűen nem tudom, mi lehet az oka annak, hogy sosem akar szexelni. Korábban ugyan előfordult szex közben, hogy túl hamar elment, de mondtam neki, hogy ez nem a világ vége, majd legközelebb jobb lesz. De azóta sem lett legközelebb :D

Nem tudom, hogy emiatt lehet-e vagy valami más oka van. Előttem más lányokkal is szexelt már ezért attól is félek, hogy esetleg velem lehet valami gond. Ti mit gondoltok? 22/L



2021. jan. 15. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem tőle kérdezed?
2021. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Lehet egy kicsit visszafogottabb típus, nem akar csalódást okozni (gondolok itt a hamar elmenésre), valószínű hogy erről vam szó. De te sokkal jobban ismered őt, a legjobb megoldás tényleg az volna, ha nyugodt körülmények között megbeszélnéd vele.
2021. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem igen. Az miatt. F.
2021. jan. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

1. Az orális szex is szex, benne van a nevében.

2. Őt kell megkérdezni.

2021. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Lehet hogy ezt jobban élvezi.
2021. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Na akkor magamból kiindulva, két dolog:


"Majd legközelebb jobb lesz" elég sanszos, hogy ez benne van, erre szerintem ráéreztél. Hiába nem hangzik durván és nem sértegetted, az ilyen a mai világban kényesen tud hatni arra akinek nincs önbizalma. Úgy tudsz segíteni rajta, hogy egyrészt ösztönzöd hogy legyen köztetek őszinte kommunikáció, kifejezetten tabuk és bűnbakok nélkül, másrészt el tudod hitetni vele hogy ő a fontosabb neked abban a percben is, mint a szexuális együttlétetek eredménye.

A másik dolog, hogy ezt a lányok hajlamosak csak állandóan félreérteni, hogy ezt jól magukra veszik és megsértődnek, az alacsonyabb intelligenciájú egyedek meg is haragszanak és nekiállnak szidni is a másikat csalódottságukban, ezzel gyakorlatilag örökre borítékolva a kudarcokat. Ilyen nincs, hogy veled van a baj, legalábbis amelyik pasinak nincsenek lelki problémái az be tudja tenni olyan lánynak is akire azt mondja hogy nem tetszik neki. Ez nem a technikán meg ilyeneken múlik. Én tudom hogy a pároknál az a romantikus sztori hogy Tőled tud beindulni, neked fog "felállni" ha leveszed a ruhádat, de az igazság az hogy ha nem tud szexelni, annak soha nem ez az oka hogy a lány nem tudja felizgatni, ilyen nincsen. Tudom hogy minden lány fejében ez jár, de attól ez még nincs így. Ha szexuálisan aktív akkor télikabátban is rádmászik, fölösleges túlgondolni, ha gondjai vannak akkor pedig meztelenül felteheted a lábad a vállára kapaszkodhat a melleidbe, akkor sem fog beindulni. Egyébként gyanús hogy milyen lányokkal volt eddig, és azokkal milyen minőségben szexelt ha most gyorstüzelési problémákkal küszködik.. szerintem eleve túl sokat gondolsz ebbe a "több nővel volt már" sztoriba, nekem ez sántít valami nem volt ok nála már ha most akaratlan, ügyetlenkedik meg könnyű megbántani. Szóval beszéljetek.

2021. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

#6

ui: Egyébként a véleményemet saját történeteimből, és a tanulságaiból merítettem. de ez már 6-8 éve volt. 28 F

2021. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Három dolog lehet.vagy olyan jól Csinálod. Vagy olyan rosszul, hogy gyakorolni kell, csak udvarias. Vagy lusta. És elég neki a MC drive.
2021. jan. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Az orális szex olyan, mint a tejszínhab. Az édesség része, de önmagában csak pótlék. Nem bírja sokáig barátod, az orális szexel trenírozhat, de 30-40 percig szopni az fárasztó. Feküdjetek egymás mellé és maszturbáljátok. Segítsetek egymásnak. Ha úgy megy sokáig. Akkor kezdődhet a szexben is próbálkozás.
2021. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%

Én nem aggódnám túl a dolgot. Nem hiszem, hogy a fiúnak problémái vannak a dugással, lehet hogy egyszerūen csak jobban szereti a kölcsönös orális szexet.

Az viszont lehet, hogy éretlen/önzõ/fantáziátlan...

Az azért furcsa, ha neked igényed volna a dugásra, ezt nem tudod a tudtára adni, miközben kényeztetitek egymást?

2021. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!