Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meztelen sztorik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meztelen sztorik?

Figyelt kérdés

Olyan sztorik érdekelnek ami nem kellemetlen, rossz, ciki volt hanem jó visszagondolni rá!

Nekem is van egy pár, ha gondolod szólj és privátban leírom őket. De akár te is írhatod privátban!



2021. jan. 15. 19:15
1 2
 1/15 StevenUp ***** válasza:
24%
Egyszer levettem edzés után a mezemet és meZtelenné váltam...
2021. jan. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
Egyszer régen lemeztelenítettem a számítógépemet. Kivettem belőle a floppyt.
2021. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Egyszer ráléptem egy meztelencsigára, undi volt
2021. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

4 éve voltam Berlinben munkaügyben. A cég rámbízta a szállásfoglalást bizonyos kereteken belül. Találtam egy kis eldugott helyet, kevés szoba, önellátó, jakuzzi, szauna. Amikor odaértem közölte a nénike, hogy a 6 szobájukból csak 2en leszünk a szálláson, de a fiatalember nagyon elfoglalt, úgyhogy érezzem otthon magam. Jakuzzizzak, szaunázzak, gyorsan megmutogatott mindent. Mivel én a hétvégén nem dolgoztam, gondoltam szombat este lemegyek az alagsorba jakuzzizni és ha már egyedül vagyok, mivel tényleg nem hallottam, hogy az említett srác ott lenne, így meztelenül. Pezsgő, zene, pezsgőfürdővel megfűszerezve. Majd egyszercsak a semmiből megjelent a srác, törölköző volt rácsavarva. Nem tudtam merre kapkodjak, hogy viszonylag eltakarjam magam, szóval nyakig lemerültem a vízben. Zavart nevetéssel mentegetőzni kezdtem, ő pedig egy fejvakarás után ledobta a törölközőt. Matthias azóta már a férjem. :)

28/N

2021. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Ird le
2021. jan. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
Írd le nekem is.
2021. jan. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%
2 fiú haverommal, és egy csaj baráttal túráztunk, egy folyó mentén, és találtunk egy helyet, ahol lehetne fürdeni egyet a nagy hőségben. Persze összevizezni a ruhákat nem akartuk, mert nem volt más. Így a fiúk letoltuk a gatyát, és anyaszült meztelenül be a vízbe. A csaj kicsit megrémült, de aztán ledobott ő is mindent (és láthattam végre a csodás testét). De nem volt ebben szexuális dolog semmi, csak élveztük a dolgot, mint a gyerekek, csapkodtuk a vizet, stb. 20-21 évesek lehettünk. F
2021. jan. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

#4

Szerintem az a rész kimaradt végén ahol felkeltél az ágyból

2021. jan. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem írhatnál párat!
2021. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
egy pár éve nyáron, barátnőkkel kibéreltünk egy nyaralót. én egyébként is imádok meztelenül lenni mindenki tudta rólam. a többiek sem nagyon szégyenlősködtek, de volt aki fürdőruhában volt. volt egy röpi pálya du elkezdtünk játszani. egy hosszú ütés után a labda a kocsibejárón ki az utcára. én futottam utána, lejtett kicsit az utca vagy 100m volt mire utolértem. akkor eszméltem, hogy meztelen vagyok. felkaptam a labdát és futás vissza. nem sokan voltak az utcán, de azok először meglepődtek utána a pasiknak meg fülig ért a szája. az egyik meg is jegyezte hangosan, hogy jó napja lett. én csak mosolyogtam és eltűntem a kapu mögött. másnap egy vörös rózsa csokor volt a kapura akasztva a meztelen lánynak címezve...
2021. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!