Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még esélyem szerelemből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem szerelemből elveszíteni a szüzességemet? 24/N

Figyelt kérdés
Az elmúlt 10 év azzal telt, hogy nem tetszettem azoknak, akik nekem. Megdugni már sokan szerettek volna, de én kapcsolatot akartam. Viszont ebben az állapotban kapcsolatot kialakítani nagyon nehéz az izgulas miatt, a megdugatásra meg képtelen vagyok, már nagyon sokszor elterveztem, hogy belemegyek, de egyszerűen nem megy. Ez így eléggé 22-es csapdája.

2021. jan. 15. 20:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Igen, van rá esélyed..
2021. jan. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Igen
2021. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

33 voltam, amikor először szeretkeztem, szerelemből.

Életem legjobb döntése volt, sose csinálnám másképp.

2021. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

De gyakran érzem így, hogy meg kellene tenni, mert eltelik még 10 év, úgy mint az utóbbi 10 év.

Már nagyon szarul vagyok lelkileg...

14 és 20 éves között rengeteget masztiztam, 20 és 22 éves korom között még égtem a vágytól, hálistennek azóta már csillapodott

2021. jan. 15. 20:58
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez természetes. Igazából a szüzesség túl van értékelve. Nem leszel ettől több, sem kevesebb. Persze azért valahol jó dolog, ha olyannal sikerül elveszíteni akivel van szerelem is, mert az elsőre azért csak emlékszik az ember. (és jobb egy kellemes emlékre visszagondolni.)
2021. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%
már ne haragudj (nem számít, hogy szűz vagy-e vagy sem), de 24 évesen még nem volt pár hónapos párkapcsolatod, ahol előjött volna a szex?
2021. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6: Nem volt még
2021. jan. 15. 21:06
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

6os vagyok:

hát akkor először ismerkedj meg valakivel, akivel kölcsönös a szimpátia, tetszik, hasonló érdeklődés, és ne a szüzességed vagy annak elvesztése legyen a motivációd vele kapcsolatban.

2021. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ne a szüzességed miatt izgulj, hanem a párkapcsolatra valóságod miatt.
2021. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Deflohelp ***** válasza:
92%

Nem tart örökké ez a járvány ...


Az eddigieknél több időt és energiát kellene fordítanod arra, hogy személyesen ismerkedj és társat találj.

Ha szomszédságodban, munkahelyen nem találsz megfelelő partnert, akkor ismerkedhetsz pl. közös hobbi alapján, klubokat, akár tánciskolát keresve, vagy pl. természetjáró csoportokhoz csatlakozva.

Érdemes lehet részt venned társasutazáson, városlátogatáson

(pénztárcától függ, hogy hová), olyan egyéb programokon, ahol minőségi (nem leszólítós) ismeretségeket köthetsz.

A turistacsoportok tagjai mindenképpen megismerkednek egymással.


A lényeg, hogy olyan program legyen, ahol akkor is jól szórakozol,

ha éppen nem jön össze tartós kapcsolat.

Sokszor láttam igényes kapcsolatokat születni pl. társasutazáson.

2021. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!