Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit mondjunk el korábbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjunk el korábbi partnereinkrój, és igazat kell mondanunk? írd a végére a nemed, eltérő lehet a gondolkodásmód

Figyelt kérdés

Barátnőmmel négy éve jöttünk össze, ő akkor volt 23 éves. A kapcsolat elején jönnek a tapogatózó kérdések, kinek hány szexuális kapcsolata volt, és miket tett meg másokkal. Nálunk legalábbis volt ilyen. Meghallgattuk a másikat, magunkban értékeltünk és haladtunk tovább. Akárhogy is, de szerintem szerepet játszik ez az értékelés abban, hogy milyen irányba szeretnél továbbhaladni az adott partnerrel.

Első szexünk 3hónap után volt. Akkor begörcsölt durván a lábam😁, erre párom kérés nélkül ráhajolt a farkamra, és úgy leppippantott, h hihetetlen volt, nem vette ki a szájából, oda mentem el. Mondtam h ez durván jó volt, erre ő, h pedig én vagyok az első, akinek ezt megtette. Elmondta, h előttem 5 hapsival volt, az utolsónak néha bekapta kicsit, de soha nem élveztek előttem a szájába.Azóta is mindíg a szájában landolok, ha orálról szól a sex. Hozzáteszem, én sokszor mondtam már, h ne oda, és főleg ne nyelje le, engem valahogy zavar,de ő akkor sem veszi ki.

Nos, mostanában kiderült, h ez a csak nekem, soha senkinek és nem mentek még el a számban sztori n valós. Mondjuk h elszólta magát piásan. És most ettől úgy érzem magam, mintha elárult, megcsalt volna. Ha az elején azt mondja diszkréten, hogy pedig nincs benne tűl nagy gyakorlatom, vagy volt már időm gyakorolni, az ok. Egyikünk sem szüzen jött a kapcsolatba. De így ez nekem akkora csalódás. Komolyan, ezen jár az agyam Hülye vagyok?



2021. jan. 16. 07:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Ezért jobb ha nem teregetjük ki, hogy mi volt előtte. Úgyse lesz olyan mint mással, mindenki máshogy, másképp szereti a dolgokat.
2021. jan. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezt megértem, igazat is adok neked. De ebben a konkrét esetben baj ha ettől most így érzek? fiú vagy lány vagy?
2021. jan. 16. 07:54
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Speciel ilyen dolgot mondjuk szerintem érdemes volna mondani a kapcsolat elején. Nem is igazán arról van szó, hogy mit tett, hanem, hogy hazudott. Merthát, minek?

Lehet úgy érezte, hogy elhagynád, ha megtudnád, hogy volt előtted más is, aki oda ment el?


Megcsalásnak azonban semmiképp se venném. Nem csalt meg, hanem élvezte az életet még azelőtt is, hogy összejöttök. A csalódottságod benne azonban megértem.

A helyedben valószínűleg engem is frusztrálna, hogy miért hazudott ilyenről.


(n)

2021. jan. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi, egyformán gondoljuk. És nem hihette h elhagyom, ismert már, és nem vagyok álszent. Én is so
2021. jan. 16. 08:00
 5/14 A kérdező kommentje:
uhh elment idő előtt😁 szóval én is sok punit kinyaltam előtte, de a kérdésére megmondtam, h ne számoljuk.
2021. jan. 16. 08:02
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Ebben maga a hazugság ténye a legrosszabb. Ha ilyen apróságban képes, akkor még miben?

Vannak akik értelmetlen dolgokban is hazudnak, bár lehet, számukra megvan a szintén értelmetlen oka. Esetleg, hízelgőnek hitte, hogy másnak nem tette, vagy nem tudom.

De az ilyen notórikus hazudókban nem lehet bízni, a legkisebb dolgokban is hazudnak.


N

2021. jan. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát, lehet h mindenben. Partnerek száma, mit reggelizett. Ettől most olyan érzésem van, h nem ezt a lányt ismertem meg. Mintha idegen lenne.
2021. jan. 16. 08:11
 8/14 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok egyébként. És nem baj ha így érzel, de inkább próbáld meg valahogy kiverni a fejedből. #1 voltam
2021. jan. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi 1-es.
2021. jan. 16. 08:22
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is átérzem a kérdező problémáját. Hiszen nem arról van szó, amin sok éretlen, önző kis hülye szokott itt nyafogni, hogy nem bírja feldolgozni a partnere szexuális előéletét. Hanem a teljesen felesleges valósághamisításról, a bábszínházról.
2021. jan. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!