Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Nők tényleg szeretik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nők tényleg szeretik a popsiszex-et, vagy csak a párjuk kedvéért engedik?

Figyelt kérdés
Egyáltalán milyen érzés ez egy Nőnek?
2021. jan. 16. 10:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Van aki szereti, van aki nem. Én néha megkívánom, olyankor jól esik, de kizárólag a párom kedvéért nem mennék bele.
2021. jan. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Plusz még annyi, hogy attól függetlenül hogy megengedi valaki, még nem biztos hogy élvezi is.
2021. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

A kapcsolatunk elején megmondtam a páromnak, hogy sok mindenre nyitott vagyok, de az anál az tabu.

Aztán idővel a szeretkezéseink alkalmával időnként volt, hogy odatévedt az ujja, kb annyira, hogy megsimította a pospi lyukamat. Vagy miközben nyalt, egy picit arrafelé is elkalandozott a nyelve.

Mivel tudtam, hogy őt ez izgatja (de soha nem mondta, hogy próbáljuk ki) így idővel én is elkezdtem fantáziálni arról, hogy milyen lehet. Végül eljutottam oda, hogy nagyon szerettem volna kipróbálni vele.

Kipróbáltuk és jó volt. Nem mondhatnám, hogy az ő kedvéért csináltam, sokkal inkább azért, mert kívántam, hogy ezt is megélhessem vele.

2021. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

#3


Azóta rendszeresen van popsi is?

2021. jan. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
2-3 havonta. Megbeszéltük, hogy az nem lesz a mindennapi szex része, hogy ne veszítse el a különlegesség varázsát.
2021. jan. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk is valahogy így kezdődött. Egyszer próbáltuk még fiatalon és nem jött be. Aztán sok-sok évvel később, egyszer csak úgy döntöttünk, hogy újra kipróbáljuk. Nagyon jó volt, de nálunk sincs belőle rendszer, inkább csak ujjal izgatás szex közben.
2021. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Szeretem L
2021. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%
Lehet szeretni, csak ésszel kell csinálni.
2021. jan. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%
Tulajdonképpen az érdekel, hogy süt a nap, vagy nappal van e?! A lényeg, hogy világos van!! hogy beteszed.:-) azt örülsz. Amelyik igazi nő, az elkezdi élvezni egy idő után. Egyrészt azért, mert képes megtalálni magát minden helyzetben, másrészt azért, mert a tetoválásban is van valami Mazo öröme. És azért, mert egykuki nem elég,ha éhes. Minden lyukat be kell tömni :-) rendesen. Akkor lesz az, hogy holnap, a meló helyen kávét iszom állva, mert leülni nem tudok, és emlékszem arra, hogy tegnap történt valami. És elmosolyodom, és nedves leszek.hogy szét lettem csinálva. Emellett rosszasag, és ki ne szeretne rosszalkodni?
2021. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Megint jonnek kamunok :Ddd kedves 9-es, verd ki inkabb
2021. jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!