Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki vagy/és vicces első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki vagy/és vicces első randis sztorik?

Figyelt kérdés
Jöhetnek bátran, ha vannak, ezeken mindig jó nevetni. :D

2021. jan. 16. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kettő is van.


Egyszer elköszönésnél váratlanul a csaj csókot akart adni amire én azt hittem puszi lesz és így lett belőle egy egész kínos kis búcsú. :)


A másik pedig mikor szegény lánynak egész este fájt a hasa, már mikor eljött momdta hogy nincs a legjobban. Telt múlt az idő, már kezdett szerintem ő is belefeledkezni a bajába, aztán egyszer csak sétálunk és megszólal hogy neki sürgősen kéne vécéznie, azon nyomban kerestünk egy helyet ahol tudna, bementünk egy mekibe ahol persze mosdókód kell, úgy kellett már gyorsan elkérni valakitől mert szerencsétlen majdnem összesz*rta már magát. Sajnáltam nagyon.

2021. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy.

Első randira készültem, egy csinos, szelíd piros ruhában. Nem teljesen testretapadó, lennebb szélesedik, de a fenekemre rátapad. Miután felvettem, s végigsímítottam a fenekemen, éreztem a bugyim, aminek a vonala látszott is a tükörben. Gyorsan levettem, hogy cseréljem le, s miközben kerestem a megfelelőt, csöngetett a srác, 15 perccel hamarabb érkezett meg. Gyorsan rohantam cipőt húzni, táska, pénztárca, rúzs.


El is indultunk szépen, beszálltam a kocsijába, s amikor az étteremnél száltam ki, ahogy kiemeltem egyik lábam, éreztem, mintha szellősebb lenne az este a kelleténél. Akkor jutott eszembe, hogy nem vettem más bugyit... :D


Nem akartam szólni, nehogy félreértse, de amikor vacsora után megkérdezte, hogy sétálunk-e egyet, inkább a cipőre fogtam és a fájós lábamra...

2021. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!