Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés egy 20 évvel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy 20 évvel fiatalabb lánnyal szeretkezni (41F)?

Figyelt kérdés
Akinek volt már dolga pasiként jóval fiatalabb lánnyal. Vagy nőként sokkal idősebb pasival, milyen érzés volt a szex?

2021. jan. 18. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
19 évesen egyszer voltam egy 36éves pasival. Egyszeri szex volt csak. De sokkal jobb volt mint a velem egyidős srácokkal. Ő már tudta mit kell csinálni.
2021. jan. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ hogy mennyi érett szexuálisan. Mert lehet hogy már évek óta él szexuális életet, de az is lehet hogy még szűz. És az sem mindegy hogy mennyire tudja elengedni magát.
2021. jan. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos nem tudom. De 25 évvel fiatalabbal csodálatos. 40/F
2021. jan. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Örülök a kérdésednek :)


Leginkább amiatt, hogy más is van úgy, hogy az átlegos szexualitáson túl másfelé is keres lehetőségeket, kalandokat, s LEGFŐKÉPP, hogy ezt nem folytja el, hanem a megélés lehetőségeit keresi.


Én most 60 évesen döntöttem el véglegesen, hogy új életet kezdek, s keresek egy hozzám illő hölgy partnert, akinek az aktív és változatos hétköznapi életen túl a testiség, az erotika és a szexualitás is NAPI szinten az életének a része. Itt első sorban masszázsokra, szeretkezésre- tantrikus lelki fejlődésre gondolok, de ugyan úgy beletartozna ebbe az életbe, hogy alkalmanként egy-egy hármas élményt is kipróbáljunk. Én NAGYON enyhe biszex vagyok, így a két fiú egy lány felállás is megfelelő a számomra. Sőt, az általad megírt lehetőségek is vonzóak a számomra :)

2021. jan. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt fordítva érzem :D 18f vagyok és olyan 35-40éves nővel megnézném milyen lenne.
2021. jan. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!