Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen ott aludni a szeretőnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ott aludni a szeretőnél? Egész éjjel csak szeretkezni akar vagy aludni is akar?

Figyelt kérdés
Áthívott magához hogy aludjak majd ott, idáig minden alkalommal csak egy két órára találkoztunk vele.

2021. jan. 18. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ideje kipróbálni
2021. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aludtam már együtt a szeretőmmel, hajnal fél5ig szexeltünk, 6kor én indultam haza, kb félórát-órát ha aludtunk
2021. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is aludtam már nála, este egy óriási szex, aztán alvás. Reggel mindenki ment a dolgára. De olyan is volt hogy egész éjszaka huncutkodtunk.
2021. jan. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Leginkább korfüggő. Huszonévesként még képes az ember egész éjjel teljesíteni minimális alvással. 40 felé már tartalmasabb az együttlét, és nagyobb az alvásigény :D
2021. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sincsen alvás. Megpróbálom,de hajnalig megy a peca. Belógatom.. ha elfordult azért, ha felém fordult azért, ha elaludt azért, ha felébred azért. Hajnal. Hat.. (40+) és nem is szívesen alszom, mert horkolok :-)
2021. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted nekünk már megvolt ez a kör ugyanazzal a csajjal akit most te dugsz? Vagy mit gondolsz ezt mi honnan fogjuk tudni?
2021. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a gond a szeretõnél töltött éjszakával, ha finganod, és/vagy reggel szarnod kell...

Szerintem ez férfinál és nõnél is probléma.

2021. jan. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A reggeli szájszagról ne is beszéljünk :)
2021. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!