Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normàlis ha csak akkor merem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normàlis ha csak akkor merem nézem a pasim farkàt ha àll? Nem túl nagy, nem merem megkérdezni hogy mekkora,félek hogy kiàbrànditana.Volt,hogy együtt fürödtünk és làttam természetes formàjàban ês nm mertem többet rànézni mert rosszul érezem magam tőle

Figyelt kérdés

Az se segìt, hogy bàrmennyire kértem nem is igazìtja ott lent, pedig akkor biztos nagyobbnak tűnne ha nm takarja el egy "bozòt".Meg persze akkor a szàmba is szívesebben venném.Persze nem csak a méret szàmìt, màsfél éve jàrunk de ez mégis zavar picit. Tudom hogy utàlja magàt miatta, próbàltam nyugtatni hogy ez tökre normális.Lanyok van olyan akinek szintén kis szerszámú a baràtja? Ti hogy àlltok ehhez?


Kérem az olyan kommemteket hagyjàtok hogy " nm is szereted igazan ha nm fogadod el" mert egyàltalàn nem erről van szó


( Hozzà kell tenni hogy jó vele a szex, de orgazmusom még sose volt)



2021. jan. 18. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Másfél év után szerintem nem normális, de ha ennyi idő alatt nem tudtatok összehozni egy icipici orgazmust se, akik nem vagytok egymáshoz valók.
2021. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem tehet róla, nem nézem le miatta,nagyon szeretem.
2021. jan. 18. 17:54
 3/9 A kérdező kommentje:
Szex közben nem..bár az elején tàvkapcsolat miatt és egyébb problémàk miatt keveset szexeltünk szóval ezt a màsfél ébet nm úgy kell elképzrlni hogy heti 3 x volt alkalmunk szexelni
2021. jan. 18. 17:55
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

az nem normalis, hogy csak akkor mered nezni a farkat, ha all. masfel ev utan meg kellene szokni a latvanyat, ennek termeszetesnek kene, hogy legyen. gondolj arra, ezzel csak rosszabbat teszel vele is, ha direkt, feltunoen nem nezel oda, meg fogja erezni, hogy valami nem oke.


a szor az mar mas kerdes. ha teged zavar, beszelj vele errol oszinten, hogy ha nem is borotvalja, de legalabb rovidebbre igazitsa.

2021. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem feltünő.

Csak nem bàmulom. Hanem inksbb a szébe nézek vagy ilyesmi

Màr mondtam neki.Elösszőr megsértődött màsodszpr meg nem is reagàlt rà.De vàltozàs nem volt

Pedig enis mindig rendbe teszem magsm

2021. jan. 18. 18:00
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Az milyen kapcsolat ahol leszarja a másik véleményét, kérését? F.
2021. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezaz..pedig szerintem ez nem olyan hatalmas kérés.

De nekem fontos lenne, egyszerűen jobban tetszik úgy, higénikusabbnak is tartom

2021. jan. 18. 18:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, ne kinozd. Nem tudsz férfiként beszélni sem róla ... Sajnálod!!! Emberlánya!!
2021. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legtöbben nem problémáznak rajta hogy vágják le egy nő kérésére a bozótot!!
2021. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!