Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kb meddig tart álalában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb meddig tart álalában behatolás része a szüzesség elvesztésnek?

Figyelt kérdés
Meg szuz vagyok, es egy vekonyabb vibratort probaltam mar betenni ugy hogy ellazulok, sikosito stb, de alig megy be (eddigi kb 3 centi sikerult), pedig nem vastag. Kicsit parazok hogy benazni fogok es kinos lesz mert nem megy be 😕 Meg kicsit felek is az erzestol amikor megprobalom, tok szerencsetlennek erzem magam.
2021. jan. 20. 00:18
 1/8 A kérdező kommentje:
*általában
2021. jan. 20. 00:20
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Bízd rá a pasira, pár másodperc az egész.
2021. jan. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért nem hinném
2021. jan. 20. 01:06
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem a behatolás tart sokáig, hanem az előjáték. Ha kellően fel vagy izgatva az elején, akkor a behatolás valóban pár másodperc.
2021. jan. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És melyik a legjobb előjáték ilyenkor?
2021. jan. 20. 01:22
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Bármi, amit élveztek. Csókok, simogatás (nem csak OTT...), orál, ujjazás. Ezek nélkül még nekem se menne be, pedig rég nem vagyok szűz.
2021. jan. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Én is baromira szűk vagyok, az akkori párom átlag méret volt. Az első előtt borozgattunk és egy óra volt a petting. Ruhában, mert vártuk a vízmérő leolvasót 😅

Aztán amikor végre lekerülhettek a ruhák, onnantól felgyorsultak az események. Maga a behatolás nem volt sok, kértem a párom, hogy ezt a mm-ről mm-re dolgot ne játszuk, mert nagyon nedves vagyok.

Szóval egy viszonylag határozott mozdulattal bennem volt. Új érzés volt és persze, az első nem a legkellemesebb. De néhány alkalom és utána már én is élveztem.

Nyugi, be fog menni.

2021. jan. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi oldalról írok. Szűz csajjal sosem voltam, de nagyon szűkkel igen. És én pl úgy vagyok, hogy izgatás nélkül nehéz keményen tartsam a farkam. Így 2-3 sikertelen próbálkozás után már elpuhultam, úgy mégúgysem ment be. Akkor megint a csaj izgatása, utána ő izgatott engem, addig játszottuk ezt, hogy hamarabb elélveztem miközben izgatott szájjal, minthogy behatoljak. Szóval kínosan indult, de aztán csak összehoztuk valahogy.
2021. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!